Пн – Пт: 8:30-17:30 Вих.: Сб - Нд
(044)201-61-11 Металопрокат
envelopesale@savvats.com.ua
Главная >Послуги >Зварювальні роботи

Зварювальні роботи

Зварювальні роботи

Зварювальні роботи по металу в Києві. Надаємо повний комплекс послуг зі зварювальних робіт з металом будь-якої складності в Києві та Україні. Компанія виконує зварювальні роботи різної складності у відповідності з ГОСТ 2601-74. У розпорядженні компанії - потужний зварювальний цех із зварювальними столами, укомплектований професійним обладнанням для зварювання. Замовити зварювальні роботи від компанії САВВАТС. Виконуємо зварювальні роботи в Києві, будь-якої складності, а саме зварювання сходів, прогонів, майданчиків, ферм, колон, зварних балок, зварювання воріт, зварювальні роботи з огорожами, анкерними каркасами і металоконструкціями.

Оформити замовлення або уточнити вартість на сортамент і купити в Києві профільні труби можна, зателефонувавши за тел.

(095) 201 61 11, (063) 201 61 11 ,(097) 201 61 11.

Купити

Зварювальні роботи в Києві

Якщо вам необхідно замовити послуги зварника або зварювальні роботи в Києві - ви звернулися в потрібну компанію. Наша команда надає професійні послуги зі зварювання металу з 1992 року, і на сьогоднішній день наш виробничий цех по зварці успішно працює в Києві, Маріуполі, Мелітополі та Миколаєві. За весь час роботи в сфері зварювальних робіт ми реалізували понад сто великих проектів по всій Україні, щодня справляємося з самими нестандартними і складними завданнями зі зварювання складних металоконструкцій, залізобетонних споруд. Ціна зварювальних робіт залежить від кожного конкретного випадку, обсягу замовлення, складності об'єкта. Для точного прорахунку вартості зварювальних робіт на вашому об'єкті - зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті і отримаєте детальну консультацію від нашого фахівця. Ми надаємо більшість з відомих видів зварювання: аргонне зварювання в Києві, газове зварювання в Києві, напівавтоматичне зварювання, контактне зварювання, ручне дугове зварювання.

Зварювальні роботи в Києві

Компанія ТОВ "СавВАТС" пропонує послуги по виконанню зварювальних робіт. Ми виконуємо замовлення будь-якої складності відповідно до ГОСТ 2601-74 з дотриманням всіх заходів безпеки. Забезпечуємо зварювання різноманітних металевих форм і частин залізних конструкцій.

Винайдена 250 років тому, технологія залишається оптимальною для з'єднання різних металевих частин, починаючи від металевих частин арматури в будівництві і закінчуючи окремими елементами декору.

Зварювальні роботи

Отримані таким чином нероз'ємні зварні з'єднання відрізняються підвищеною надійністю завдяки зв'язкам, які формуються між атомами металів, що зварюються.

Наші зварювальники - професіонали своєї справи. За час роботи компанії ми виконали безліч різних замовлень, і накопичили величезний досвід. Виконуючи зварювальні роботи, ми акцентуємо увагу на якості, яку цінують наші клієнти, і гарантуємо високий рівень виконаних робіт. Тому приділяємо особливу увагу індивідуальному підходу до замовника.

Наше підприємство має потужний зварювальний цех. Цех обладнаний десятьма Сван столами з професійним обладнанням для зварювання і, в свою чергу, забезпечений першокласними фахівцями. Все це дозволяє задовольнити побажання навіть особливо вимогливого клієнта.

Зварникам ТОВ "СавВАТС" по плечу будь-яка зварка. Чи можемо зварити кілька металевих прутків або куточків, а можемо і каркас будівлі. При цьому роботи виконуємо не тільки по ваших кресленнях, а й (якщо їх немає), їх зроблять для вас наші конструктори. Виконуємо якісні роботи по зварюванню металу. Виготовляємо конструкції будь-якої складності. Робимо зварні конструкції, як будівельного, так і декоративного напрямку.

Виконуємо всі зварювальні роботи в обумовлений термін і в суворій відповідності з технічними вимогами.

Основні напрякм зварюванняі:

будівельний напрямок. Ми зварює будівельні металеві конструкції (анкерні каркаси, балки, ферми, колони та ін.); Декоративне напрямок - елементи декоративних огорож (хвіртки, паркани, ворота, перила, огорожі і т.п.), сходи і ступені, декоративні вироби інтер'єру та екстер'єру (свічники, мангали, трапи, решітки, навіси, арки та ін.).
Чим наші пропозиції краще за інших?

Зварювальні роботи
Зварювальні роботи
Зварювальні роботи
Зварювальні роботи
Зварювальні роботи
Зварювальні роботи

Ми пропонуємо широкий перелік виконуваних нами зварювальних робіт. Це можуть бути рішення для благоустрою території заміських ділянок і котеджів (елементи декору). Зокрема, металеві альтанки для захисту від опадів або яскравого сонця, рішення для відпочинку на природі (мангали); навіси для автомобілів, ворота і забори як елементи заміського котеджу; металеві козирки для облаштування фасадів будівель.

Ціна на зварювальні роботи у нас доступна навіть при невеликому бюджеті замовлення.

Ціни на зварочні роботи в Києві:

в грн. за 1 кг ваги і без урахування вартості матеріалів становить від:

 • анкерні каркаси - 10,60;

 • пластини - 3,10;

 • колони- 4,40;

 • зварні балки - 3,60;

 • ферми - 5,80 ;

 • прогони - 1,90;

 • сходи - 11,00;

 • площадки - 6,80;

 • закладні деталі - 9,50;

 • ворота - 8,70 ;

 • огородження - 5,10;

 • опори освітлення - 8,50;

 • декоративні конструкції - 12,10.

Ціна на зварювальні роботи формується в залежності від складності. Просто зателефонуйте до нас, і наші менеджери запропонують вам привабливу ціну!

Зварювальні роботи з металоконструкціями - досить складна процедура, де потрібно суворе дотримання технології виробництва. Адже саме якість і дотримання термінів виконання замовлення - запорука успіху нашої компанії. ефективність конструкції при експлуатації і термін служби. Тому рекомендуємо звертатися до професіоналів нашої компанії. Ми не підведемо!

Наші переваги

чому ми ?

28

Нам 30 років

На ринку України
виробництва і оптових продажів металопрокату.

shield

Надійність

Вся продукція сертифікована і відповідає всім стандартам якості.

partners

Партнерство

Гарантія кращої ціни від виробника для оптових покупців.

like

Нам довіряють

Нас обирають будівельні компанії, роздрібні мережі, роздрібні центри продажів.

forklift

Доставка

Доставка по Україні. Філіали в Миколаївській, Запорізькій, Донецькій областях.

Купити Зварювальні роботи

Популярні категорії металопрокату

Замовити зварювальні роботи Київ

Зварювальні роботи в Києві користуються величезним попитом. Щодня в нашому місті зводиться велика кількість нових будинків, комерційної нерухомості, торгових і складських приміщень. Більшість з великих торгових об'єктів використовують зварні металоконструкції в процесі будівництва, а це значить, що необхідні такі послуги, як послуги зварників. Зварні металоконструкції використовуються в приватному будівництві, при блаугоустрої території, дитячих майданчиків, монтажі козирків і навісів, теплиць, ангарів, гаражів і.т.д. Виробництво і обслуговування зварних металоконструкцій - один з основних напрямків роботи компанії САВВАТС. Якщо вам необхідний надійний підрядник з виконання зварювальних робіт на вашому об'єкті в Києві, області або України - сміливо звертайтеся до нас і ми зможемо запропонувати оптимальне рішення по зварювальним послуг. Вартість зварювання обмовляється по кожному проекту індивідуально, і затверджується в загальному кошторисі замовлення. Наша компанія володіє власними виробничими потужностями, що дозволяє повністю реалізувати і зварити вашу конструкцію, замовлення в нашому виробничому цеху, після чого доставити вже готову металоконструкцію на вашу адресу.Зварні металоконструкції САВВАТС

У нас ви можете замовити виконання зварювальних робіт під ключ. Серед наших реалізованих проектів зі зварювання металу - великі всеукраїнські торгові мережі, складські та логістичні комплекси, а також величезна кількість дрібніших реалізованих проектів для приватних замовників по всій Україні. Ми надаємо послуги зварників будь-якої складності, а також реалізацію зварювальних робіт під ключ для: зварювання швидкомонтованих будівель, зварювальні роботи на металоконструкціях, зварювання огорож, воріт, каркасів, збірних ангарів, анкерних каркасах, зварювання сходів, прогонів, дитячих майданчиків, дорожніх огороджень, опор освітлення і.т.д. У нашій компанії працюють зварники з величезним досвідом роботи на об'єктах різного типу призначення. На всі зварювальні роботи надається гарантія. Також ми реалізуємо зварні металоконструкції під ключ в Києві та Україні, від проектування, монтажу, зварювання, доставки і установки до обслуговування.