Пн – Пт: 8:30-17:30 Вих.: Сб - Нд
(044)201-61-11 Металопрокат
envelopesale@savvats.com.ua
Главная >Послуги >Розкрій металу. Порізка труб

Розкрій металу. Порізка труб

Розкрій металу. Порізка труб

Різка труб в Києві. Пропонуємо послуги з різання всіх видів металевих труб: різка профільних труб, різання круглих сталевих труб, різання водопровідних, газових труб під ключ. Сучасне обладнення, короткі терміни реалізації замовлень з різання труб. Самовивезення готової продукції з заводу в Києві і доставка по Києву і Україні. Розкрій металу на сучасному обладнанні. Повний комплекс послуг по обробці металу, розкрої металу і порізки металу за потребами клієнта. Компанія пропонує послуги з різання труб і розкрию металу. У нас доступна різання куточка, труб, кола, швелера, балки, квадрата, смуги, листа, розпуск рулонної сталі на штрипс за доступними цінами

Оформити замовлення або уточнити вартість на сортамент і купити в Києві профільні труби можна, зателефонувавши за тел.

(095) 201 61 11, (063) 201 61 11 ,(097) 201 61 11.

Купити

Різка труб в Києві. Розкрій металу САВВАТС

Різка труб в Києві - одна з ключових послуг сервісного металоцентру САВВАТС. Ми пропонуємо низькі ціни на порізку сталевої труби, але для розрахунку точної вартості послуги необхідно звернутися в наш відділ продажів і фахівці прорахують ваше замовлення. Порізка сталевих труб або лазерна різка профільних і круглих труб - дуже популярна послуга, яку ми реалізуємо на сучасному обладнанні за допомогою сфокусованого променя лазера. Ціна порізки труб залежить від декількох факторів, серед яких діаметр труби, тип металу, обсяг замовлення, складність проектної документації. Замовляючи порізку у нас ви завжди можете розраховувати на оперативне виконання замовлення, доступні ціни, максимальну клієнтоорієнтованость і високу якість готових виробів з металу. Наша компанія надає послуги з обробки металу в Києві з 1992 року.

Різка труб | Розкрій металу | Різка металу Київ

Здійснюємо розкрій металу (різання металопрокату) і труб

1. Розкрій металу рулонного:

 • штрипс товщиной 0,45 – 5,0мм

 • ширина рулону до 1400мм

 • вага рулону до 13т

2. Різка труб:

 • різка труб газом - розмір профілю 20 - 478

 • різка труб труборізом - розмір профілю 20 - 76

 • різка труб пилою- розмір профилю 20 - 150х150

3. Різка кола:

 • різка кола газом - до Ф 120мм

 • різка кола пилою - до Ф 600мм

4. Різка швелеру

 • різка швелера газом - до №30

 • різка швелера пилою - до №30

5. Різка балки:

 • різка балки газом - до №70

 • різка балки пило. - до №70

6. Різка квадрату:

 • різка квадрату газом - до 30х30мм

 • різка квадрату пилою - до 30х30мм

7. Різка смуги:

 • різка смуги на штрипс газом - до 150х35мм

 • різка смуги пилою - до 150х35мм

 • різка смуги на штрипс на пресс ножицях - до 75х5мм

8. Різка листа:

 • різка листа газом - 4мм - 130мм

 • різка листа на гільйотині 0,4мм - 20мм

 • різка листа на терморезці 8мм - 200мм

 • різка листа автоматизованою плазмою 1мм - 8мм

9. Різка металічного кута:

 • різання куточка газом - розмір профілю 20х20 - 250х250

 • різання кута металічного прес ножицями - розмір профілю 20х20 - 75х75

 • різка кута пилою - розмір профілю 20х20 - 250х250

   

Розкрій металу, різка труб - одна з профільних послуг, що надаються компанією ТОВ "СавВАТС". Ми пропонуємо різання металу різних форм: куточка, швелера, балки, кола, листа, смуги, квадрата, на штрипс та ін.

 

При цьому ми використовуємо такі технології: ручна різка, різка газом, за допомогою ручного електроінструменту або на стаціонарному верстаті, а також за допомогою ножиць для різання губ, гільйотини або автоматизованої плазмою.

 

Якщо у вас є металева труба, яка має певну довжину і яку потрібно розрізати на частини строго заданої довжини, звертайтеся в компанію "СавВАТС". Тут таке завдання виконають якісно, швидко і за доступною ціною.

 

Часто таку операцію називають різка в розмір. При цьому задається певний розмір (зазвичай довжина труби). Для виконання різання труб в розмір рулеткою відміряють необхідну довжину труби і роблять розмітку. Після цього на зазначене місце направляють ріжучий інструмент. При цьому інструмент для різки труб може бути як ручним, так і електричним. Також може знадобитися розрізати трубу як під прямим кутом, так і під будь-яким іншим.

 

Серед найбільш вдалих і перспективних технологій відзначимо лазерну різку, яку ми активно використовуємо при виконанні замовлень. Для неї не грає особливої ролі, наскільки складну конфігурацію мають самі оброблювані деталі, а виконати таку деталь за допомогою механічної обробки найчастіше нереально. За допомогою даної технології ми можемо різати профілю і труби з чорного металу, алюмінію і нержавіючої сталі, а також виконувати практично будь-який розкрій металу, який побажає замовник.

 

Серед незаперечних переваг різання труб за допомогою лазера відзначимо:

 • чистоту поверхні пазів, отворів без залишкових деформацій;
 • можливість порізки тонкостінних труб;
 • можливість подальшого самостійного бесшаблонного базування елементів перед зварюванням за рахунок застосування різних з'єднань і пазів;
 • висока точність одержуваних деталей, що сприяє підвищенню якості готових виробів.
 • різка або розкрій металу - сфера компетенції наших фахівців. Просто зателефонуйте нам!

Наші переваги

чому ми ?

28

Нам 30 років

На ринку України
виробництва і оптових продажів металопрокату.

shield

Надійність

Вся продукція сертифікована і відповідає всім стандартам якості.

partners

Партнерство

Гарантія кращої ціни від виробника для оптових покупців.

like

Нам довіряють

Нас обирають будівельні компанії, роздрібні мережі, роздрібні центри продажів.

forklift

Доставка

Доставка по Україні. Філіали в Миколаївській, Запорізькій, Донецькій областях.

Купити Розкрій металу. Порізка труб

Популярні категорії металопрокату

Способи розкрою металу

Всі роботи в механічному цеху по обробці металу САВВАТС виконуються на надточному, сучасному обладнанні. З метою мінімазаціі відходів ми завжди використовуємо оптимальний спосіб розкрою металу, в залежності від конкретної мети. Один із способів розкрою - оброблення металу на заготовки. В процесі розкрою можуть бути використані газові різаки, лазерна різка, гільйотинні ножиці. Кожен із способів розкрою металу передбачає ряд обмежень з метою максимально точного різання металу. Так, наприклад коли необхідно обробити велику кількість сталевих заготовок наші фахівці з порізки сталі використовують комбіновані методи, які полягають в тому, щоб скомпонувати заготовки різної форми. Метод заповнення короткої сторони аркуша дозволяє істотно скоротити відходи при різанні металу.

 

Різка труби: ціна, види труб

Ми надаємо послуги з порізки всіх видів металевої труби, а саме: порізку профільних труб, різання круглої сталевої труби, різання водопровідних і газових труб. Ціну різки труби необхідно уточнити у нашого менеджера. При порізці труби ми гарантуємо: найвищу якість зрізу, точність обробки, ефективне і раціональне використання матеріалу з мінімальними відходами, роботу з міцними і крихкими металами. Власний механічний цех дозволяє виконувати замовлення з різання труб в будь-яких обсягах і з оформленням доставки по Києву, області та Україні. Завдяки вигідному розташування нашого виробництва в Києві на Столичному Шосе, ви можете замовити послуги з обробки металу і різанні труби в наступних містах: Ірпінь, Буча, Гостомель, Бровари, Бориспіль, Боярка, Вишневе, Вишгород, Васильків, Фастів, Біла Церква, Обухів, Українка. Власна ЖД гілка і доставка порізаної продукції автотранспортом допоможе Вам заощадити кошти на доставці і логістиці.

 

Наші послуги з різки труб, розкрою металу

У нас ви можете замовити розкрій металу і порізку труб будь-якого рівня складності, за вашими кресленнями або ж замовити розробку проекції в нашому бюро металоконструкцій. Якщо вам необхідний розкрій металу, ми будемо раді допомогти і реалізувати ваш проект. При лазерного різання металу ми використовуємо автоматизовані верстати з ЧПУ, максимальна автоматизація виключає вплив людського фактора, що забезпечує високу точність різання. На всіх наших виробах після порізки відсутні дефекти, відколи, задирки, що допоможе в подальшому монтажі порізаного металу або труби. Наше обладнання може різати труби з будь-якими формами перерізу: круглі труби, прямокутні труби, квадратні труби. Під час різання металу не відбувається ніяких деформацій металу, немає дефектів. Наша компанія надає послуги з розкрою та різання металу в Києві з 1992 року. Для того щоб замовити різку труб або розкрій металу зателефонуйте в наш відділ продажів, напишіть листа або надішліть безкоштовну форму з сайту.