Пн – Пт: 8:30-17:30 Вих.: Сб - Нд
(044)201-61-11 Металопрокат
envelopesale@savvats.com.ua
Главная >Послуги >Гнуття металу

Гнуття металу

Гнуття металу

Послуги з гнуття металу в Києві від компанії Савватс. Виконуємо згинання листового металу і гнуття труб за доступними цінами. Використовуючи технологію гнуття, ми виробляємо металеві гнуті профілі, що несуть і кріпильні елементи радіоапаратури / електроустаткування, елементи різних конструкцій і ін. У нас ви можете замовити послуги з гнуття металу: ручне згинання металу, механічне гнуття металу в Києві, кутове гнуття металу, V- образне гнуття металу, багатокутове і радіусне гнуття металу будь-якої складності. Наше виробництво по обробці металу знаходиться на Столичному Шосе, ви можете замовити доставку обробленого металу або оформити самовивезення металу після процесу гнуття в Києві.

Оформити замовлення або уточнити вартість на сортамент і купити в Києві профільні труби можна, зателефонувавши за тел.

(095) 201 61 11, (063) 201 61 11 ,(097) 201 61 11.

Купити

Гнуття металу в Києві

Компанія САВВАТС пропонує послуги згинання, гнуття листового металу в Києві. Наша компанія володіє більш ніж десятирічним досвідом у наданні послуг обробки металу в Україні. Гнуття металу дозволяє виконувати потрібні вам фігури і елементи з металу, не вдаючись до зварювання і додаткових витрат. Все гнуття металу в механічному цеху САВВАТС проводиться на новому, сучасному обладнанні, що гарантує високу якість виконання згинання листового металу, труб, профілів і.т.д. Наше листозгинальне обладнання дозволяє виконати замовлення на згинання в найкоротші терміни і з максимальною якістю. У будівництві, зведенні металоконструкцій - гнуття дуже важлива і потрібна послуга, часто без якої неможливо досягти результату.

Гнуття металу

Компанія "САВВАТС" пропонує комплекс послуг по роботі з металом, а одним з напрямків є гнуття металу.

Процес гнуття металу прийнято класифікувати як «холодну» технологію обробки металу. Для виконання робіт ми застосовуємо різне спеціалізоване обладнання: профілегибочні, трубогибочні, листозгинальні верстати, розраховані на роботу з «холодним» прокатом. Відзначимо, що процес гнуття можна застосувати не до всіх марок сталі. Найбільш часто його можна використовувати для зміни форми заготовок з низьковуглецевих сталей звичайної якості.

Гнуття металу

Раніше для формування певної форми металу використовували в основному різні види зварювання. Однак, на противагу зварювальних робіт, в результаті гнуття металу не залишає швів, а металевий виріб зберігає первісну міцність, довговічність і загальну цілісність. До того ж гнуття металу для більшості випадків обробки виявляється істотно дешевшим, точнішим і продуктивнішим в порівнянні з технологією зварювання.

Гнуття металу

Вироби, які ми виробляємо за допомогою гнуття металу:

 • металеві гнуті профілі (куточки, швелери, зетобразной профілі, профілі для фасадних робіт і ін.);

 • елементи різних конструкцій (шафи, стелажі, полиці, вентиляційні системи і ін.);

 • елементи електрообладнання і радіоапаратури (несучі та кріпильні);

 • нестандартна продукція і корпусні деталі з листової заготовки.

Область застосування:

 • в дорожньо-будівельній техніці;

 • в будівництві при створенні будівель та конструкцій;

 • для вагонобудівних і вагоноремонтних підприємств;

 • гнуття й різання листового металу для підприємств енергетичного комплексу;

 • лазерне гнуття / різання металу для підприємств військово-промислового комплексу і ін.

Приклади робіт по гнуттю металу:

Гнуття металу

Гнуття труб

Гнуття металу

Гнуття листового металу

Гнуття металу

Гнуття полоси

Гнуття металу

Гнуття труб

Гнуття металу

Гнуття листового металу

Гнуття металу

Гнуття полоси металевої

ООО «САВВАТС» гарантує:

 • високу якість виконуваних робіт;

 • високу точність необхідного кута для гнуття;

 • професіоналізм наших фахівців;

 • доступні ціни на послуги з гнуття металу.

Наше підприємство пропонує послуги з гнуття металу з різним рівнем складності і різними за обсягом партіями. Ми робимо вироби стандартної конфігурації або у відповідність з кресленнями, надані замовником.

Наші переваги

чому ми ?

28

Нам 30 років

На ринку України
виробництва і оптових продажів металопрокату.

shield

Надійність

Вся продукція сертифікована і відповідає всім стандартам якості.

partners

Партнерство

Гарантія кращої ціни від виробника для оптових покупців.

like

Нам довіряють

Нас обирають будівельні компанії, роздрібні мережі, роздрібні центри продажів.

forklift

Доставка

Доставка по Україні. Філіали в Миколаївській, Запорізькій, Донецькій областях.

Купити Гнуття металу

Популярні категорії металопрокату

Види гнуття металу САВВАТС Київ

В сучасних умовах затребувані всі види гнуття металу, але є ряд видів згинання металу, які найчастіше користуються попитом серед наших клієнтів і партнерів. На нашому обладнанні ви можете замовити наступні послуги гнуття в Києві: плющ, кут, П-подібний профіль, ступінчастий профіль, довільний профіль, С подібний профіль, ПАЗ, гнуття листового металу. Всі роботи по обробці металу виробляємо на високотехнологічному обладнанні, для згинання металу використовуємо верстати, листозгинальні преси, вальцювальні верстати. Наша компанія - один з лідерів по обробці металу в Києві і області. Ми можемо запропонувати всі види згинання металу на замовлення, в тому числі кутову, V-образну гнуття металу, багато кутові, радіусу.


Послуги гнуття металу в Києві

Ціна на послуги з обробки металу залежать від обсягу і складності робіт. Ми пропонуємо одні з найнижчих цін на гнуття металу в Києві і області. Ми готові виконати найскладніші і об'ємні замовлення з гнуття металу з доставкою готової продукції по місту і всій Україні. Для того щоб прорахувати точну ціну за гнуття металу - надішліть ваш запит на пошту або зателефонуйте до відділу продажу САВВАТС і ви отримаєте оперативний розрахунок ціни гнуття металу.


Переваги гнуття металу в Савватс

Послуги з обробки металу - це наш профільний напрям, ми надаємо послуги по металу з 1992 року, володіємо останніми технологіями, професійними кадрами і новітнім обладнанням для максимальної точності і якості виконання робіт з гнуття металу в Києві. Замовляючи у нас гнуття листового металу, гнуття труб, гнуття профілю ви можете сміливо розраховувати на: низькі ціни, економію у витраті матеріалів, високу якість і естетичність готових виробів, абсолютна якість металу, міцність і цілісність готової продукції, збереження структури металу, що підвищує зносостійкість виробів з металу після проведення згинання.