Пн – Пт: 8:30-17:30 Вих.: Сб - Нд
(044)201-61-11 Металопрокат
envelopesale@savvats.com.ua
Главная >Послуги

Послуги

Обробка металу в Києві

Послуги з обробки металу в Києві від виробничого сервісного металоцентру Савватс. Порізка металу, зварювальні роботи, вальцовка металу, гнуття, розкрій металу, піскоструйна обробка в Києві. Сервісний металоцентр САВВАТС пропонує повний комплекс послуг по обробці металу в столиці України. У нас ви можете замовити повний спектр робіт з металом, а саме замовити послуги порізки металу, розкрою металу, піскострую і доставки готової продукції по Києву та Україні. Всі роботи проводяться кваліфікованим персоналом з досвідом більше 10-ти років в обробці сталі, на сучасному і технологічному обладнанні компанії САВВАТС Україна. Наші послуги з обробки металу: гнуття металу в Києві, розкрій металу, різання труб Київ, вальцовка в Києві, зварювальні роботи Київ, поздовжньо-поперечна різка, дробеструйна обробка металу Київ, плазмова різка металу Київ, послуги механічного цеху Київ.

 

Детальніше
Гнуття металу

Гнуття металу

Послуги з гнуття металу в Києві від компанії Савватс. Виконуємо згинання листового металу і гнуття труб за доступними цінами. Використовуючи технологію гнуття, ми виробляємо металеві гнуті профілі, що несуть і кріпильні елементи радіоапаратури / електроустаткування, елементи різних конструкцій і ін. У нас ви можете замовити послуги з гнуття металу: ручне згинання металу, механічне гнуття металу в Києві, кутове гнуття металу, V- образне гнуття металу, багатокутове і радіусне гнуття металу будь-якої складності. Наше виробництво по обробці металу знаходиться на Столичному Шосе, ви можете замовити доставку обробленого металу або оформити самовивезення металу після процесу гнуття в Києві.

Розкрій металу. Порізка труб

Розкрій металу. Порізка труб

Різка труб в Києві. Пропонуємо послуги з різання всіх видів металевих труб: різка профільних труб, різання круглих сталевих труб, різання водопровідних, газових труб під ключ. Сучасне обладнення, короткі терміни реалізації замовлень з різання труб. Самовивезення готової продукції з заводу в Києві і доставка по Києву і Україні. Розкрій металу на сучасному обладнанні. Повний комплекс послуг по обробці металу, розкрої металу і порізки металу за потребами клієнта. Компанія пропонує послуги з різання труб і розкрию металу. У нас доступна різання куточка, труб, кола, швелера, балки, квадрата, смуги, листа, розпуск рулонної сталі на штрипс за доступними цінами

Вальцовка металу

Вальцовка металу

Послуги вальцювання металу в Києві. Пропонуємо вальцювання арматури, сплавів, вальцювання швелера, вальцювання профілю, вальцювання профільних труб, вальцювання круглих труб, вальцювання листового металу. Пропонуємо послуги з вальцювання металу за доступними цінами. У нас ви можете замовити вальцювання профнастилу в Києві, роботи на профілезгинальному верстаті (гнуття кутника сталевого, швелера, двутавра), а також - гнуття сталевих смуг. Професійні послуги з вальцюванні металу будь-якої складності в Києві та області. Сучасне обладнання, гарантія термінів, якісне виконання. Краще обладнання та фахівці, низькі ціни на вальцевание в Києві від компанії САВВАТС.

Зварювальні роботи

Зварювальні роботи

Зварювальні роботи по металу в Києві. Надаємо повний комплекс послуг зі зварювальних робіт з металом будь-якої складності в Києві та Україні. Компанія виконує зварювальні роботи різної складності у відповідності з ГОСТ 2601-74. У розпорядженні компанії - потужний зварювальний цех із зварювальними столами, укомплектований професійним обладнанням для зварювання. Замовити зварювальні роботи від компанії САВВАТС. Виконуємо зварювальні роботи в Києві, будь-якої складності, а саме зварювання сходів, прогонів, майданчиків, ферм, колон, зварних балок, зварювання воріт, зварювальні роботи з огорожами, анкерними каркасами і металоконструкціями.

от 1000 ₴ т Детальніше
Дробоструйна обробка

Дробоструйна обробка

Пропонуємо послуги дробоструйної обробки поверхні за допомогою абразивних матеріалів для видалення іржі, старої фарби і ін. (Можлива обробка каменю, цегли, бетону, металу); матування поверхні; ліквідацію корозії на поверхні металу

Поздовжньо-поперечна різка металу

Поздовжньо-поперечна різка металу

Поздовжня різка металу в Києві. Поперечна різка металу. Послуги по поздовжньо-поперечному різанню металу (рулонної сталі). Різка рулонів з товщиною від 0,5 до 8 мм. Компанія САВВАТС надає послуги з поздовжньо-поперечної порізки сталі в Києві, області і Україні. Кращі ціни, власні виробничі потужності в Києві. Самовивіз зі Столичного шосе або доставка по місту та Україні. Якісні послуги з обробки металу від САВВАТС.

Послуги механічного цеху

Послуги механічного цеху

Послуги з обробки металу в Києві. Обробка металоконструкцій, металопрокату на базі сервісного МЕТАЛОЦЕНТР САВВАТС на Столичному Шосе. Наш механічний цех пропонує широкий набір послуг: шліфування, токарні роботи, фрезерування, внутрішнє шліфування, зубофрезерна обробка, механічно-збиральні роботи і ін. Шліфування гільйотинних ножів, дискових ножів, шліфування калібрів, стільниць. Послуги з виготовлення виробів, деталей з металу на замовлення: вали, калібри, шківи, муфти. Повний комплекс послуг цеху по обробці металу в Києві.

Плазмова різка металу. Термічна.

Плазмова різка металу. Термічна.

Выполняем термическую и плазменную резку черного металла и металлических плит толщиной от 1мм до 200мм. Принимаем заказы на резку любой сложности по доступной цене

Транспортні послуги доставка

Транспортні послуги доставка

Здійснюємо оперативну доставку металоконструкцій, профнастилу, металопрокату та ін. По м.Києву і області, а також по регіонах України. Виконуємо вантажно-розвантажувальні роботи, перевантаження з вагона в авто і навпаки.

Рассчитайте стоимость вашего заказа

Опишіть своє замовлення

чому ми ?

28

Нам 30 років

На ринку України
виробництва і оптових продажів металопрокату.

shield

Надійність

Вся продукція сертифікована і відповідає всім стандартам якості.

partners

Партнерство

Гарантія кращої ціни від виробника для оптових покупців.

like

Нам довіряють

Нас обирають будівельні компанії, роздрібні мережі, роздрібні центри продажів.

forklift

Доставка

Доставка по Україні. Філіали в Миколаївській, Запорізькій, Донецькій областях.

Обробка металу в Києві

Наша компанія надає послуги з металообробки металу в Києві - послуги механічного цеху, плазмова різка металу, дробоструйна обробка металу, повздовжньо-поперечна різка металу, розкрій металу, різка металу, вальцювання металу, зварювальні роботи, гнуття металу. Надійний та перевірений металопрокат, від виробника та постачальника САВВАТС УКРАЇНА. У нас ви можете замовити послуги обробки металу, металопрокату, а також обробку металевих конструкцій в Києві і Україні. Доставка по всій Україні, а також філії з великою наявнсітю товару, широкий спектр металопрокату і послуг з обробки, підготовки металу під індивідуальні потреби клієнта.

Зварювання, порізка металу, вальцовка в Києві

У нас ви можете замовити металообробку, а саме: термічне різання металу, гнуття металу, поздовжньо-поперечна різка металу, послуги механічного цеху, дробоструйна обробка металу, розкрій металу, різання труб, вальцювання, зварювальні роботи. Обробка металу затребувана повсюдно при будівництві, ремонті, зведенні металоконструкцій. При співпраці з нашою компанією, ви отримуєте ряд переваг, серед яких: власне обладнання і виробничі потужності, своє проектне бюро, низькі ціни на металопрокат, доставка готового обробленого металу по Києву і Україні. 25 років на ринку, вся продукція сертифікована, система контролю якості металовиробів.

 

Токарні роботи в Києві: механічний цех

Власне проектне бюро компанії САВВАТС Україна дозволяє виконати найскладніші інженерні операції по обробці металу, при створенні складних контрукцій і деталей. У нашому арсеналі широкий спектр послуг з обробки металу в Києві: токарна обробка, вальцювання металу, фрезерна обробка, рубка і різання металу, газове зварювання, електричне зварювання, точкове зварювання, покриття лакофарбовим покриттям. Сучасне обладнання гарантує якість кінцевого виробу, а також швидкі терміни реалізації проектів різної складності. Необхідно купити або замовити обробку металу в Києві або Україні? Звертайтеся в САВВАТС сервісний металоцентр. Для того щоб уточнити вартість робіт і ціни на обробку металу - скачайте прайс або зв'яжіться з нашим відділом продажів.