Опори освітлення металеві

Опори освітлення металеві

Опори освітлення від виробника.

Опори освітлення широко використовують для освітлення доріг, вулиць, автостоянок, заправних станцій, дворів житлових будинків, паркових алей, тенісних кортів, дитячих і спортивних майданчиків, дачних ділянок, територій складських комплексів, мостів та інших вимагають освітлення територій. Зараз на ринку освітлювальних опор доступна величезна кількість пропозицій, здатних задовольнити найвимогливіших замовників. Опори освітлення виготовляють зі сталі, залізобетону, алюмінію та інших сплавів. Відзначимо, що саме опори металеві зі сталі користуються високим попитом серед вітчизняних замовників.

Опори сталеві освітлювальні - відмінна альтернатива важким залізобетонних стовпів, а також недешевим алюмінієвим і декоративним опор. Опори сталеві зазвичай мають невелику вагу, і для монтажу зазначених сталевих конструкцій з висотою до семи метрів немає необхідності в застосуванні допоміжних підйомних механізмів. Це прискорює процес монтажу і мінімізує витрати на установку освітлювальних стовпів.

Сучасні сталеві металеві опори освітлення мають досить привабливий дизайн і одночасно - міцну конструкцію з оцинкованої (неоцинкованої) стали, яка протягом тривалого терміну експлуатації зберігає свій зовнішній вигляд і якісні характеристики.

Наші Переваги

25 років

На ринку України виробництва і оптових продажів металопрокату.

Надійність

Вся продукція сертифікована і відповідає всім стандартам якості.

Партнерство

Гарантія кращої ціни від виробника для оптових покупців.

Доставка

Доставка по Україні. Філії в Миколаївській, Запорізькій, Херсонській областях.

Нам довіряють

Нас вибирають будівельні компанії, роздрібні мережі, роздрібні центри продажів.


Наші послуги

Є питання? Звертайтеся до наших менеджерів