Швидкомонтовані будівлі (ШМБ)

Швидкомонтовані будівлі (ШМБ)

Спеціалізація підприємства - швидкомонтовані споруди каркасного типу

Підприємство надає послуги з:

  • проектування стальних конструкцій (КМ и КМД)

  • виробництва швидкомонтованих будівель каркасного типу

  • монтажу металевого каркасу ШМБ, огороджувальних конструкцій

Швидкомонтовані будівлі (ШМБ)

Торгово-виробничий металоцентр «СавВАТС» вже не перший рік займається виробництвом ангарів і швидкомонтованих конструкцій. Крім виготовлення, ми пропонуємо нашим клієнтам допомогу в доставці і монтажі конструкцій на будівельному майданчику замовника.

Власне виробництво сировини для ангарів (труби, швелера і профнастилу), дозволяють без зусиль тримати ціни нижчі, ніж у конкурентів, а налагоджені зв'язки з постачальниками матеріалів, досвідчені майстри та менеджери, формують позитивну ділову репутацію. Окремою перевагою є оперативність виконання замовлення і економія часу клієнтів.

Ми виготовляємо ангари та інші металоконструкції, які вирішать будь- які Ваші задачі:

  

 

- Сільськогосподарські ангари. У аграріїв завжди була необхідність зі зберіганням як зерна або насіння, так і сільхоз техніки. Придбавши наші ангари, Ви вирішуєте свою задачу на 100%. Тепер Ви не будете переплачувати за зберігання зерна на елеваторах, а кошти витрачені на покупку ангара відіб'ються за один-два сезони!

angar

- Складські ангари. У нашому ангарі буде тепло та сухо - ні вітер, ні сніг не будуть проникати в склад. Наш ангар можна буде використовувати під зберігання будь-яких матеріалів і товарів: деревообробниками - для зберігання сухого дерева, виробникам будматеріалів - для зберігання сухих сумішей, торговим компаніям - для зберігання техніки, товарів і т.д.

angari

- Промислові та виробничі ангари. Наші ангари чудово підійдуть під рішення різних задач в цій сфері. Ми можемо виготовити ангари під будь-яке цільове використання: виробництво або переробку вторсировини, СТО, майстерню, автомийку, пилораму і т.д.

- Ангари для літаків. Наші полігональні арочні ангари так само ідеально підійдуть для невеликих авіа ангарів. Замовивши ангар у нас, Ви отримаєте надійний захист для дорогої техніки. Запас міцності дозволяє легко утеплити ангар, зробивши сендвіч панель, тим самим заощаджуючи до 40% від вартості готових панелей.

- Ангари для спорту. Хочете криту ковзанку, зал для хокею, мініфутболу, баскетболу, тенісу або для будь-якого іншого виду спорту? Наші ангари відмінно підійдуть для цього.

- Ангари під гаражі. В наші ангари помістяться всі Ваші машини - від легковиків до величезних тягачів. Наш ангар дасть можливість Вашій техніці прослужити ще довше.

Всі наші ангари виготовляються тільки за проектами, що гарантує Вам те, що конструкція буде служити довго і надійно!

  

 

Наші Переваги

25 років

На ринку України виробництва і оптових продажів металопрокату.

Надійність

Вся продукція сертифікована і відповідає всім стандартам якості.

Партнерство

Гарантія кращої ціни від виробника для оптових покупців.

Доставка

Доставка по Україні. Філії в Миколаївській, Запорізькій, Херсонській областях.

Нам довіряють

Нас вибирають будівельні компанії, роздрібні мережі, роздрібні центри продажів.


Наші послуги

Є питання? Звертайтеся до наших менеджерів