Виробництво

Завод-виробник металопрокату, виробів з металу, металоконструкцій. 

Наша компанія - це надійний підрядник і виробник безлічі виробів з металу. Сучасне обладнання для зварювання, різання, обробки металу, виробництва металоконструкцій - все це дозволяє запропонувати на ринку металопрокату України найвищу якість для кожного споживача, а також гарантувати низьку ціну на обробку металу, виготовлення та постачання металопрокату. Основними напрямками нашого заводу є виробництво металопрокату, а саме: гнутий профіль, сталевий профіль, профільні труби, зварна двутаврова балка, металоконострукції, профнастил, опори для освітлення, дорожнє огородження, металева сітка і.т.д. Серед послуг ми можемо запропонувати - проектування та виготовлення металоконструкцій, вальцювання металу, розкрій, різка металу, зварювальні роботи. 

Виробник металопрокату в Україні.

Наша компанія працює на ринку металопрокату більше 25-ти років, власні виробничі потужності дозволяють виробляти в будь-яких обсягах металопрокат, а зокрема: гнутий профіль, профлист, швидкомонтовані будівлі, зварену двотаврова балка, металеві опори освітлення, металеві дорожні огорожі, тари для розчину. Надійний оптовий і роздрібний постачальник і виробник металопрокату для будівництва, роздрібних магазинів, великих роздрібних мереж. Щороку обладнання компанії оновлюється і проходить регулярне обслуговування, це гарантує максимальну якість виробленої продукції з металу і своєчасні поставки металопрокату.

Гнутий профіль: ми завод виробник.

Виробляємо і поставляємо гнутий металевий профіль в будь-яких обсягах. Великі знижки для великих покупців. Надійний постачальник гнутого профілю в Україні та Європі. Завжди в наявності, низькі ціни, доставка по Україні - філії в Миколаєві, Маріуполі, Мелітополі. Завдяки системі логістики та доставки, ви можете замовити та купити гнутий профіль в Віінниці, Одесі, Житомирі, Львові, Ужгороді, Чернівцях, Тернополі, Рівному, Луцьку, Харкові, Полтаві та інших містах України. Смуга металева різана, гнутий швелер, металевий куточок гнутий, с подібний профіль. Холодногнутий профіль від виробника. 

 

Металоконструкції виробництво.

Споруда швидкомонтованих будівель з металу -  це завжди актуальне завдання при великих будівельних проектах, зведенні великих металоконструкцій. Проектування, виготовлення і монтаж швидкомонтованих будівель різних типів в Києві і Україні. Власне виробництво, низькі ціни, висока якість металу і збірки. Більше 200 реалізованих проектів: ангари, ТРЦ, склади, логістичні комплекси, придорожні будови, парковки, навіси, сонячні електростанції, металоконструкції для сонячних електростанцій.

Зварна двотаврова балка.

Виробляємо зварні двотаврові балки різних розмірів і типів. Виготовлення на замовлення металевих двотаврів в Києві і Україні. Для того щоб отримати точний прорахунок на виготовлення двотаврової балки в Києві - зв'яжіться з нашим відділом продажів, ми запропонуємо оптимальні умови і хорошу ціну на виробництво балки.

расчитать заказ

рассчитать заказ