Вих.: Сб - Нд обід: 13:00-13:30 Пн – Пт: 8:30-17:30
(044)201-61-11 Металопрокат
envelopesale@savvats.com.ua
Главная >Послуги >Зварювальні роботи

Зварювальні роботи

Зварювальні роботи

Компанія виконує зварювальні роботи різної складності у відповідність з ГОСТ 2601-74. У розпорядженні компанії - потужний зварювальний цех із зварювальними столами, укомплектований професійним обладнанням ддя зварювання.

Оформить заказ или уточнить стоимость на сортамент и купить в Киеве профильные трубы можно, позвонив по тел.

(044) 201-61-01, (050) 387-83-26.

Купить

Зварювальні роботи

Компанія ТОВ "СавВАТС" пропонує послуги по виконанню зварювальних робіт. Ми виконуємо замовлення будь-якої складності відповідно до ГОСТ 2601-74 з дотриманням всіх заходів безпеки. Забезпечуємо зварювання різноманітних металевих форм і частин залізних конструкцій.

Винайдена 250 років тому, технологія залишається оптимальною для з'єднання різних металевих частин, починаючи від металевих частин арматури в будівництві і закінчуючи окремими елементами декору.

Зварювальні роботи

Отримані таким чином нероз'ємні зварні з'єднання відрізняються підвищеною надійністю завдяки зв'язкам, які формуються між атомами металів, що зварюються.

Наші зварювальники - професіонали своєї справи. За час роботи компанії ми виконали безліч різних замовлень, і накопичили величезний досвід. Виконуючи зварювальні роботи, ми акцентуємо увагу на якості, яку цінують наші клієнти, і гарантуємо високий рівень виконаних робіт. Тому приділяємо особливу увагу індивідуальному підходу до замовника.

Наше підприємство має потужний зварювальний цех. Цех обладнаний десятьма Сван столами з професійним обладнанням для зварювання і, в свою чергу, забезпечений першокласними фахівцями. Все це дозволяє задовольнити побажання навіть особливо вимогливого клієнта.

Зварникам ТОВ "СавВАТС" по плечу будь-яка зварка. Чи можемо зварити кілька металевих прутків або куточків, а можемо і каркас будівлі. При цьому роботи виконуємо не тільки по ваших кресленнях, а й (якщо їх немає), їх зроблять для вас наші конструктори. Виконуємо якісні роботи по зварюванню металу. Виготовляємо конструкції будь-якої складності. Робимо зварні конструкції, як будівельного, так і декоративного напрямку.

Виконуємо всі зварювальні роботи в обумовлений термін і в суворій відповідності з технічними вимогами.

Основні напрякм зварюванняі:

будівельний напрямок. Ми зварює будівельні металеві конструкції (анкерні каркаси, балки, ферми, колони та ін.); Декоративне напрямок - елементи декоративних огорож (хвіртки, паркани, ворота, перила, огорожі і т.п.), сходи і ступені, декоративні вироби інтер'єру та екстер'єру (свічники, мангали, трапи, решітки, навіси, арки та ін.).
Чим наші пропозиції краще за інших?

Зварювальні роботи
Зварювальні роботи
Зварювальні роботи
Зварювальні роботи
Зварювальні роботи
Зварювальні роботи

Ми пропонуємо широкий перелік виконуваних нами зварювальних робіт. Це можуть бути рішення для благоустрою території заміських ділянок і котеджів (елементи декору). Зокрема, металеві альтанки для захисту від опадів або яскравого сонця, рішення для відпочинку на природі (мангали); навіси для автомобілів, ворота і забори як елементи заміського котеджу; металеві козирки для облаштування фасадів будівель.

Ціна на зварювальні роботи у нас доступна навіть при невеликому бюджеті замовлення.

Ціни на зварочні роботи в Києві:

в грн. за 1 кг ваги і без урахування вартості матеріалів становить від:

 • анкерні каркаси - 10,60;

 • пластини - 3,10;

 • колони- 4,40;

 • зварні балки - 3,60;

 • ферми - 5,80 ;

 • прогони - 1,90;

 • сходи - 11,00;

 • площадки - 6,80;

 • закладні деталі - 9,50;

 • ворота - 8,70 ;

 • огородження - 5,10;

 • опори освітлення - 8,50;

 • декоративні конструкції - 12,10.

Ціна на зварювальні роботи формується в залежності від складності. Просто зателефонуйте до нас, і наші менеджери запропонують вам привабливу ціну!

Зварювальні роботи з металоконструкціями - досить складна процедура, де потрібно суворе дотримання технології виробництва. Адже саме якість і дотримання термінів виконання замовлення - запорука успіху нашої компанії. ефективність конструкції при експлуатації і термін служби. Тому рекомендуємо звертатися до професіоналів нашої компанії. Ми не підведемо!

Наші переваги

почему мы ?

28

Нам 28 лет

На рынке Украины
производства и оптовыхпродаж металлопроката.

shield

Надежность

Вся продукция сертицифирована и соответствует всем стандартам качества.

partners

Партнерство

Гарантия лучшей цены от производителя для оптовых покупателей.

like

Нам доверяют

Нас выбирают строительные компании, розничные сети, розничные центры продаж.

forklift

Доставка

Доставка по Украине. Филиалы в Николаевской,Запорожской, Донецкой областях.

Купить Зварювальні роботи

Популярные категории металлопроката