Вих.: Сб - Нд обід: 13:00-13:30 Пн – Пт: 8:30-17:30
(044)201-61-11 Металопрокат
envelopesale@savvats.com.ua
Главная >Послуги

Послуги

Послуги з обробки металу. Металопрокат. Металообробка. Металоконструкції.

 

Подробнее
Гнуття

Гнуття

Виконуємо згинання листового металу і гнуття труб за доступними цінами. Використовуючи технологію гнуття, ми виробляємо металеві гнуті профілі, що несуть і кріпильні елементи радіоапаратури / електроустаткування, елементи різних конструкцій і ін.

Розкрій металу. різка труб

Розкрій металу. різка труб

Компанія пропонує послуги з різання труб і розкрию металу. Доступні ціни на різку металу. Металічні кути, труби, коло, швелер, балка, квадрат, смуга, лист, рулонна сталь, штрипс за доступними цінами

Вальцювання металу

Вальцювання металу

Пропонуємо послуги з вальцювання металу за доступними цінами. Ми пропонуємо вальцювання профнастилу, роботи на профілезгинальному верстаті (гнуття кутка, швелера, двутавра), а також - гнуття смуг і гнуття кола.

Зварювальні роботи

Зварювальні роботи

Компанія виконує зварювальні роботи різної складності у відповідність з ГОСТ 2601-74. У розпорядженні компанії - потужний зварювальний цех із зварювальними столами, укомплектований професійним обладнанням ддя зварювання.

Дробоструйна обробка

Дробоструйна обробка

Пропонуємо послуги дробоструйної обробки поверхні за допомогою абразивних матеріалів для видалення іржі, старої фарби і ін. (Можлива обробка каменю, цегли, бетону, металу); матування поверхні; ліквідацію корозії на поверхні металу

Повздовжньо-поперечна різка металу

Повздовжньо-поперечна різка металу

Послуга по поздовжньо-поперечного різання металу (рулонної сталі). Різка рулонів з товщиною від 0,5 до 8 мм.

Послуги механічного цеху

Послуги механічного цеху

Наш механічний цех пропонує широкий набір послуг: шліфування, токарні роботи, фрезерування, кругове шліфування, внутрішнє шліфування, зубофрезерна обробка, та ін.

Плазмова різка металу. Термічна.

Плазмова різка металу. Термічна.

Выполняем термическую и плазменную резку черного металла и металлических плит толщиной от 1мм до 200мм. Принимаем заказы на резку любой сложности по доступной цене

Транспортні послуги доставка

Транспортні послуги доставка

Здійснюємо оперативну доставку металоконструкцій, профнастилу, металопрокату та ін. По м.Києву і області, а також по регіонах України. Виконуємо вантажно-розвантажувальні роботи, перевантаження з вагона в авто і навпаки.

Рассчитайте стоимость вашего заказа

Опишіть своє замовлення

почему мы ?

28

Нам 28 лет

На рынке Украины
производства и оптовыхпродаж металлопроката.

shield

Надежность

Вся продукция сертицифирована и соответствует всем стандартам качества.

partners

Партнерство

Гарантия лучшей цены от производителя для оптовых покупателей.

like

Нам доверяют

Нас выбирают строительные компании, розничные сети, розничные центры продаж.

forklift

Доставка

Доставка по Украине. Филиалы в Николаевской,Запорожской, Донецкой областях.

Обробка металу в Києві та Україні.

Наша компанія надає послуги з металообробки металу в Києві - послуги механічного цеху, плазмова різка металу, дробоструйна обробка металу, повздовжньо-поперечна різка металу, розкрій металу, різка металу, вальцювання металу, зварювальні роботи, гнуття металу. Надійний та перевірений металопрокат, від виробника та постачальника САВВАТС УКРАЇНА.

 

Обробка металу в Києві і Україні.

Наша компанія надає повний спектр послуг з обробки металу, металопрокату, а також обробку металевих конструкцій в Києві і Україні. Доставка по всій Україні, а також філії з великою наявнсітю товару, широкий спектр металопрокату і послуг з обробки, підготовки металу під індивідуальні потреби клієнта.

Металообробка на замовлення в Києві і області.

У нас ви можете замовити металообробку, а саме: термічне різання металу, гнуття металу, поздовжньо-поперечна різка металу, послуги механічного цеху, дробоструйна обробка металу, розкрій металу, різання труб, вальцювання, зварювальні роботи. Обробка металу затребувана повсюдно при будівництві, ремонті, зведенні металоконструкцій. При співпраці з нашою компанією, ви отримуєте ряд переваг, серед яких: власне обладнання і виробничі потужності, своє проектне бюро, низькі ціни на металопрокат, доставка готового обробленого металу по Києву і Україні. 25 років на ринку, вся продукція сертифікована, система контролю якості металовиробів.

 

Послуги обробки металопрокату.

Власне проектне бюро компанії САВВАТС Україна дозволяє виконати найскладніші інженерні операції по обробці металу, при створенні складних контрукцій і деталей. У нашому арсеналі широкий спектр послуг з обробки металу в Києві: токарна обробка, вальцювання металу, фрезерна обробка, рубка і різання металу, газове зварювання, електричне зварювання, точкове зварювання, покриття лакофарбовим покриттям. Сучасне обладнання гарантує якість кінцевого виробу, а також швидкі терміни реалізації проектів різної складності. Необхідно купити або замовити обробку металу в Києві або Україні? Звертайтеся в САВВАТС сервісний металоцентр. Для того щоб уточнити вартість робіт і ціни на обробку металу - скачайте прайс або зв'яжіться з нашим відділом продажів.