Працюємо з 1992 року!Графік роботи::
Пн - Пт: з 8-30 до 17-30
обід з 13-00 до 13-30
Сб - вихідний
Нд - вихідний

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Реконструкція кранової естакади в м.Маріуполь

1. Загальна вага металоконструкцій 450 тонн.

Реконструкція кранової естакади в м.Маріуполі - це реалізація проекту зі зведення металоконструкцій покриття. Споруда має три прольоти по 24 м. З максимальною довжиною 88м. Колони запроектовані одноступінчаті з кроком в поздовжньому напрямку 12 м. Максимальна висота до низу несучих конструкцій покриття 15.8 м. Три прольоти будівлі оснащені кранами вантажопідйомністю 20 т. 

 

 

 

2. Конструктивні рішення.

 

 

Каркас будівлі складається з жорстко з'єднаних з фундаментами колон і шарнірно опертих на них кроквяних ферм. На ферми покриття спираються прогони з швелеру, які несуть профнастил покриття. Поперечна стійкість будівлі забезпечується спільною роботою на горизонтальні навантаження П-образних рам, що складаються з жорстко забитих в фундаменті колон каркаса і шарнірно з'єднаних з фермами покриття, а поздовжня - спільною працею вертикальних зв'язків. Вертикальні і горизонтальні зв'язки забезпечують також геометричний контроль в процесі монтажу конструкцій. Незмінність форми будівлі в плані забезпечується жорстким диском покриття, який складається з з'єднаного з прогонами профнастилу покриття. 

 
Колони запроектовані з прямошовних труб і зварних двотаврів. Кроквяні ферми покриття запроектовані в комплексі з парних куточків з гнутими парними швелерами. Прогони, горизонтальні зв'язки по покриттю, вертикальні зв'язку запроектовані з з гнутих металевих куточків і швелерів.

 

расчитать заказ

рассчитать заказ

Задайте нам вопрос

Опишіть своє замовлення

Свяжитесь с нами