Вих.: Сб - Нд обід: 13:00-13:30 Пн – Пт: 8:30-17:30
(044)201-61-11 Металопрокат
envelopesale@savvats.com.ua
Главная >Наші проекти >Реконструкція кранової естакади в м.Маріуполь

Реконструкція кранової естакади в м.Маріуполь

1. Загальна вага металоконструкцій 450 тонн.

Реконструкція кранової естакади в м.Маріуполі - це реалізація проекту зі зведення металоконструкцій покриття. Споруда має три прольоти по 24 м. З максимальною довжиною 88м. Колони запроектовані одноступінчаті з кроком в поздовжньому напрямку 12 м. Максимальна висота до низу несучих конструкцій покриття 15.8 м. Три прольоти будівлі оснащені кранами вантажопідйомністю 20 т. 

 

 

 

2. Конструктивні рішення.

 

 

Каркас будівлі складається з жорстко з'єднаних з фундаментами колон і шарнірно опертих на них кроквяних ферм. На ферми покриття спираються прогони з швелеру, які несуть профнастил покриття. Поперечна стійкість будівлі забезпечується спільною роботою на горизонтальні навантаження П-образних рам, що складаються з жорстко забитих в фундаменті колон каркаса і шарнірно з'єднаних з фермами покриття, а поздовжня - спільною працею вертикальних зв'язків. Вертикальні і горизонтальні зв'язки забезпечують також геометричний контроль в процесі монтажу конструкцій. Незмінність форми будівлі в плані забезпечується жорстким диском покриття, який складається з з'єднаного з прогонами профнастилу покриття. 

 
Колони запроектовані з прямошовних труб і зварних двотаврів. Кроквяні ферми покриття запроектовані в комплексі з парних куточків з гнутими парними швелерами. Прогони, горизонтальні зв'язки по покриттю, вертикальні зв'язку запроектовані з з гнутих металевих куточків і швелерів.

 

почему мы ?

28

Нам 28 лет

На рынке Украины
производства и оптовых продаж металлопроката.

shield

Надежность

Вся продукция сертифицирована и соответствует всем стандартам качества.

partners

Партнерство

Гарантия лучшей цены от производителя для оптовых покупателей.

like

Нам доверяют

Нас выбирают строительные компании, розничные сети, розничные центры продаж.

forklift

Доставка

Доставка по Украине. Филиалы в Николаевской, Запорожской, Донецкой областях.

получить прайс-лист

Популярные категории металлопроката