Вих.: Сб - Нд обід: 13:00-13:30 Пн – Пт: 8:30-17:30
(044)201-61-11 Металопрокат
envelopesale@savvats.com.ua
Главная >Наші проекти >Будівля торгового центру "LEROY MERLIN" м.Київ


Будівля торгового центру "LEROY MERLIN" м.Київ - Загальна вага металоконструкцій 780 тонн. 

 

Будівля торгового центру "LEROY MERLIN" - це комплекс одноповерхових, опалювальних, прямокутних в плані многопрольотних споруд з'єднаних між собою з розробленою блокуванням з габаритними розмірами в осях 138х126.5м. Висота до низу несучих конструкцій в одноповерховій частині головної будівлі складає 7,05 м. Висота антресольного перекриття - 4,765 м. Перекриття, що спирається на систему балок, запроектовано монолітним, залізобетонним з використанням в якості незнімної опалубки металевого профільованого настилу висотою 75мм. Покриття з профнастилу по прогонах. Покрівля з малим ухилом і внутрішнім водовідведенням.Крок колон змінний і становить в поздовжньому напрямку 6.2 м, 9.3 м і 18.6 м, а в поперечному - 24 м і 6 м. Під антресольними перекриттями сітка колон - 6.5х9.3 і 4,5х9,3м.


 

Каркас будівлі складається з жорстко з'єднаних з фундаментами колон, жорстко з'єднаних балок перекриття і шарнірно опертих на колони стропильних і підстропильних ферм і балок покриття. На ферми і балки покриття спираються прогони з  швелеру, які несуть покриття з профнастилу. 

Поперечна стійкість будівлі забезпечується спільною роботою на горизонтальні навантаження П-образних рам, що складаються з шарнірно з'єднаних між собою колон каркаса і ферм покриття, а також жорстким з'єднанням балок перекриття антресольного поверху, а поздовжня - спільною працею вертикальних зв'язків і жорстко защемлених у фундаментах колон. Вертикальні і горизонтальні зв'язки забезпечують також геометричний контроль в процесі монтажу конструкцій. Незмінність форми будівлі в плані забезпечується жорстким диском покриття, який складається з з'єднаного з прогонами профнастилу покриття і диском антресольного перекриття.

Колони запроектовані з зварних двотаврів, а також з гарячекатаних швелера. Балки антресольних перекриттів запроектовані з зварних двотаврів. Кроквяні і підкроквяні ферми покриття, прогони, горизонтальні зв'язки по покриттю, вертикальні зв'язку запроектовані з парних куточків. 

 

 

почему мы ?

28

Нам 28 лет

На рынке Украины
производства и оптовых продаж металлопроката.

shield

Надежность

Вся продукция сертифицирована и соответствует всем стандартам качества.

partners

Партнерство

Гарантия лучшей цены от производителя для оптовых покупателей.

like

Нам доверяют

Нас выбирают строительные компании, розничные сети, розничные центры продаж.

forklift

Доставка

Доставка по Украине. Филиалы в Николаевской, Запорожской, Донецкой областях.

получить прайс-лист

Популярные категории металлопроката