Будівля торгового центру "LEROY MERLIN" м.Київ


Будівля торгового центру "LEROY MERLIN" м.Київ - Загальна вага металоконструкцій 780 тонн. 

 

Будівля торгового центру "LEROY MERLIN" - це комплекс одноповерхових, опалювальних, прямокутних в плані многопрольотних споруд з'єднаних між собою з розробленою блокуванням з габаритними розмірами в осях 138х126.5м. Висота до низу несучих конструкцій в одноповерховій частині головної будівлі складає 7,05 м. Висота антресольного перекриття - 4,765 м. Перекриття, що спирається на систему балок, запроектовано монолітним, залізобетонним з використанням в якості незнімної опалубки металевого профільованого настилу висотою 75мм. Покриття з профнастилу по прогонах. Покрівля з малим ухилом і внутрішнім водовідведенням.Крок колон змінний і становить в поздовжньому напрямку 6.2 м, 9.3 м і 18.6 м, а в поперечному - 24 м і 6 м. Під антресольними перекриттями сітка колон - 6.5х9.3 і 4,5х9,3м.


 

Каркас будівлі складається з жорстко з'єднаних з фундаментами колон, жорстко з'єднаних балок перекриття і шарнірно опертих на колони стропильних і підстропильних ферм і балок покриття. На ферми і балки покриття спираються прогони з  швелеру, які несуть покриття з профнастилу. 

Поперечна стійкість будівлі забезпечується спільною роботою на горизонтальні навантаження П-образних рам, що складаються з шарнірно з'єднаних між собою колон каркаса і ферм покриття, а також жорстким з'єднанням балок перекриття антресольного поверху, а поздовжня - спільною працею вертикальних зв'язків і жорстко защемлених у фундаментах колон. Вертикальні і горизонтальні зв'язки забезпечують також геометричний контроль в процесі монтажу конструкцій. Незмінність форми будівлі в плані забезпечується жорстким диском покриття, який складається з з'єднаного з прогонами профнастилу покриття і диском антресольного перекриття.

Колони запроектовані з зварних двотаврів, а також з гарячекатаних швелера. Балки антресольних перекриттів запроектовані з зварних двотаврів. Кроквяні і підкроквяні ферми покриття, прогони, горизонтальні зв'язки по покриттю, вертикальні зв'язку запроектовані з парних куточків. 

 

 

25 років

На ринку України виробництва і оптових продажів металопрокату.

Надійність

Вся продукція сертифікована і відповідає всім стандартам якості.

Партнерство

Гарантія кращої ціни від виробника для оптових покупців.

Доставка

Доставка по Україні. Філії в Миколаївській, Запорізькій, Херсонській областях.

Нам довіряють

Нас вибирають будівельні компанії, роздрібні мережі, роздрібні центри продажів.


Наші послуги

Є питання? Звертайтеся до наших менеджерів