Працюємо з 1992 року!Графік роботи::
Пн - Пт: з 8-30 до 17-30
обід з 13-00 до 13-30
Сб - вихідний
Нд - вихідний

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Проектування, виробництво металоконструкцій.

Сервісний металоцентр ТОВ «СавВАТС» - підприємство, яке вже багато років розвиває власне виробництво. Налагоджено виробництво металевих конструкцій, в основі яких часто використовуються гнуті швелери, гнуті куточки, профільований оцинкований лист, смуги власного виробництва. Підприємство оснащене лінією з виробництва зварних балок, широко використовуваних в будівництві і часто використовуваних для виготовлення металевих конструкцій.

За роки роботи ми набули безцінного досвіду, розширили виробничі потужності, в рази підвищили якість продукції, що виготовляється за рахунок автоматизації та оптимізації виробництва. Наша команда професіоналів готова втілити в реальність будь-які ваші проекти.
Гордістю підприємства є великий список об'єктів зведених на основі металевих конструкцій вироблених ТОВ «СавВАТС».

У цьому розділі представлений короткий перелік цих об'єктів.

 

Реконструкция крановой эстакады в г. Мариуполь

Реконструкция крановой эстакады в г. Мариуполе – это реализация проекта по возведению металлоконструкций покрытия. Сооружение имеет три пролета по 24 м. с максимальной длинной 88м. Колонны запроектированы одноступенчатые с шагом в продольном направлении 12 м. Максимальная высота до низа несущих конструкций покрытия 15.8 м. Три пролета здания оснащены кранами грузоподъемностью 20 т.

19.07.2019

Арт-Павильон

Сооружение представляет собой архитектурный объект сложной формы. В покрытии запроектированный объемный сферический диск диаметром 26 м, который стоит на трех опорах в сечении коробчатой формы

19.07.2019

Здание торгового центра "LEROY MERLIN" г.Киев

Проектирование, изготовление и монтаж металлоконструкций для магазина Леруа Мерлен.

19.04.2019

 

 

расчитать заказ

рассчитать заказ

Задайте нам вопрос

Опишіть своє замовлення

Свяжитесь с нами