Пн – Пт: 8:30-17:30 Вих.: Сб - Нд
(044)201-61-11 Металопрокат
envelopesale@savvats.com.ua

Рулон оцинкований

Рулон оцинкований

Купити рулони оцинковані оптом, в роздріб в Києві, області і Україні. Власне виробництво, оцинкований листовий метал в рулонах. Рулон оцинкований за доступною ціною від виробника і постачальника САВВАТС. Виробляємо із сталевого рулону: штрипс (товщиною від 1,5 до 6 мм), листи (товщиною від 0,4 до 6 мм), швелера гнуті (від 1,5 до 5,0 мм), гнуті куточки (від 1,0 до 5,0 мм), металочерепицю (з полімерним покриттям RAL (матова або глянсова поверхня)), профнастил (оцинкований, з полімерним покриттям RAL, PRINTEK), смугу (від 2,0 до 5,0 мм), пакувальну стрічку (0 , 45 мм; 0,7 мм)

Оформити замовлення або уточнити вартість на сортамент і купити в Києві профільні труби можна, зателефонувавши за тел.

(095) 201 61 11, (063) 201 61 11 ,(097) 201 61 11.

Купити

Купити рулон оцинкований в Києві

Сервісно-виробничий металоцентр САВВАТС вже більше 25-ти років на ринку поставок оцинкованого рулону в Києві і Україні. Наші оцинковані рулони відрізняються високою міцністю, довговічністю, якісної обробкою і зручною упаковкою. З нашої оцинкованої сталі виробляють складні профілі, заготовки, профільовані листи, пластини. Продаж оцинкованої рулонної сталі дуже часто використовується при монтажі покрівлі, для створення огорож, настилів і.т.д. На нашій базі металопрокату завжди в наявності в великих обсягах рулон оцинкований за доступними цінами від виробника САВВАТС. Для точного прорахунку потрібного обсягу і вашого індивідуального замовлення - ви можете зателефонувати до відділу продажів металопрокату САВВАТС або залишити заявку на сайті на покупку оцинкованого рулону, листа в рулоні.

Рулон оцинкований

Рулон оцинкований

Фахівці, тим чи іншим чином пов'язані з будівельною сферою, часто використовують в своїй роботі сталь в рулонах. Цей вид матеріалу став дуже популярним через тривалий термін служби і повну відсутність незручностей при його обробці.

Що ми можемо вам запропонувати?

Варіанти використовуваних типів, а саме:

РУЛОН
Оцинкований З полімерним покриттям RAL (глянець, мат), PRINTECH Гарячекатаний (3пс5; 09г2с) Гарячекатанийй травлений Холоднокатаний (08кп; 3пс)
Рулон оцинкований Рулон оцинкований Рулон оцинкований Рулон оцинкований Рулон оцинкований
Товщина: 0,4 – 3,0мм Товщина: 0,4 – 0,5мм Товщина: 1,5 – 6,0мм Товщина: 1,5 – 6,0мм
Товщина: 0,5 – 2,0мм
Розмір: 1250мм розмір: 1250мм розмір: 1250мм розмір: 1250мм  розмір: 1250мм 

Рулон зі сталі - кращий вид матеріалу для виготовлення різної продукції. Що можна робити з сталевого рулону?

ШТРИПС
Оцинкований З полімерним покриттям  RAL З полімерним покриттям RAL (в плівці) Гарячекатаний (3пс5; 09г2с) Холоднокатаний (08кп; 3пс)
Рулон оцинкований Рулон оцинкований Рулон оцинкований Рулон оцинкований Рулон оцинкований
Товщина: 0,4 – 3,0мм Товщина: 0,4 – 0,5мм Товщина: 0,4 – 0,5мм Товщина: 1,5 – 6,0мм Товщина: 0,5 – 2,0мм
Ширина min 30мм Ширина min 30мм Ширина min 30мм Ширина min 30мм Ширина min 30мм
ЛИСТ
Оцинкований З полімерним покриттям RAL (мат, глянець), PRINTEK в плівці Гарячекатаний (3пс5; 09г2с) Холоднокатаний (08кп; 3пс)
Рулон оцинкований Рулон оцинкований Рулон оцинкований Рулон оцинкований
Товщина: 0,4 – 3,0мм Товщина: 0,4 – 0,5мм Товщина: 1,5 – 6,0мм Товщина: 0,5 – 2,0мм
В розмір замовника В розмір замовника В розмір замовника В розмір замовника
УПАКОВОЧНА СТРІЧКА СМУГА
Оцинкована 20мм Ширина 30-200мм
Рулон оцинкований Рулон оцинкований
Товщина: 0,45мм; 0,6мм Товщина: 2,0 – 5,0мм
37 кг/бухта L 6-9 метрів
 • Рулон оцинкований. Товщина - від 0,4 до 3 мм. Ціна від 26 тисяч гривень за тонну. Можливі марки сталі - 08пс, DX51D, DX54D, S280GD, S300GD, S380GD. Виробники Словаччина, Туреччина, Італія, Україна, Росія. Варіанти виготовлення можливої продукції - штрипс оцинкований, лист оцинкований в розмір, стрічка для упаковки, смуга, профнастил.

Рулон оцинкований в Києві поставляють одні з найбільших компаній в світі, а саме: «Метінвест», «НЛМК», «Северсталь», «ММК» і «Арселор», Us.Steel Kosice. Для кожного клієнта ми завжди зможемо поставити всю необхідну продукцію як з нашої бази, так і організувати безпосередньо поставку оцинкованих рулонів з заводів-виробників. Лист з холодною прокаткою є сировиною для виробництва оцинкованої рулонної сталі. На цей лист пізніше наноситься цинковий шар. 

Продаж спеціального оцинкованого листа в рулонах.

Світові ринки, які пропонують матеріали чорної металургії, вже давно закріпили на вищих позиціях метал з покриттям цинком. Подібний процес оцинковки металу захищає матеріал від різних пошкоджень, тим самим істотно продовжуючи набагато більше термін його служби. Йому не завадять навіть такі шкідливі фактори як: ультрафіолетові промені, опади та інші погані погодні умови, а також агресивні механічні дії.

Рулон з покриттям з цинку без проблем піддається зберіганню в будь-який час року на різних за типом майданчиках. Істотно низька ціна цього виду металевого матеріалу робить його дуже затребуваним як в Україні, так і в інших країнах Європи.

Як і де можна застосовувати оцинковану сталь?

Оцинкована сталь досить широко застосовується в різноманітних сферах діяльності. Так, наприклад, найголовніші напрямки будівництва взаємопов'язані на пряму із застосуванням самої оцинковки, а саме:

 • Профнастил. Він може служити як покрівельним залізом, так і огорожею, яке перекриває різні небезпечні місця під час забудови промислового об'єкта.

 • Великі споруди і фальцева покрівля. Такий вид особливо зручний для тих, кому сучасне обладнання необхідно для розкочування фальца безпосередньо на самому об'єкті, підганяючи його під точні розміри замовника.

 • Рулон зі спеціальним полімерним покриттям RAL (глянець або мат), PRINTECH. Товщина - від 0.4 до 0.7 мм. Ціна від 30 тисяч гривень за тонну. Товщина цинкового покриття - 140 гр / м.кв. Товщина лакофарбового покриття - 25 мк.м. Варіанти виробленої продукції - штрипс з полімерним покриттям RAL, лист з полімерним покриттям RAL, профнастил з полімерним покриттям RAL, елементи для покрівлі.

 • Рулон гарячекатаний 3пс5 або 09Г2С. Товщина від 1.5 до 6 мм. Ціна від 21 тисяч гривень за тонну. Марка сталі 3ПС5, 09Г2С. Варіанти можливої продукції - штрипс гарячекатаний, лист гарячекатаний в розмір, гнуті профілі різних розміров, труби.

 • Рулон гарячекатаний труєний. Товщина така ж, як і у гарячекатаного рулону, а саме: від 1.5 і до 6 мм. Ціна від 22 тисяч грн за тонну. Марка стали - S235JR. Виробником - Запоріжсталь (Україна), Северсталь (Росія).

 • Холоднокатаний рулон - 08кп і 3пс. Товщина від 0.5 і до 2 мм. Ціна - від 23 тисяч гривень за тонну. Марка стали - 08пс / КП. Види продукції, що виробляється - штрипс холоднокатаний, лист холоднокатаний.

Ширина всіх типів рулонів 1000 – 1250 мм.

ПЕРЕВАГИ КУПІВЛІ ХОЛОДНОКАТАНОЇ, гарячекатаної, ПОЛІМЕРНОЇ, ОЦИНКОВАНОЇ СТАЛІ У НАС І ЧИМ МИ КРАЩЕ ІНШИХ:

 • У нашому асортименті знаходиться найбільш якісний металопрокат від найвідоміших виробників України, Росії та Європи.

 • Фірми, які виготовляють даний матеріал, сертифікують абсолютно весь метал.

 • На нашому складі завжди можна знайти холоднокатаний, гарячекатаний, полімерний, оцинкований рулон будь-якої товщини і самих різних видів.

 • Вся продукція зберігається на критому складі, що виключає можливість негативного впливу атмосферних опадів на неї.

 • Наші менеджери з логістики швидко спланують доставку необхідних вам матеріалів. Вам залишиться лише почекати нашу машину з вашим замовленням, яка прибуде точно в зазначений термін і місце.

 • Крім продажу різних видів рулонів, ми також займаємося їх переробкою.

Зверніть в першу чергу увагу на те, що купивши лист в рулоні у нас, ви завжди гарантовано отримаєте тільки найякіснішу продукцію за адекватною ціною!

Наши Переваги

чому ми ?

28

Нам 30 років

На ринку України
виробництва і оптових продажів металопрокату.

shield

Надійність

Вся продукція сертифікована і відповідає всім стандартам якості.

partners

Партнерство

Гарантія кращої ціни від виробника для оптових покупців.

like

Нам довіряють

Нас обирають будівельні компанії, роздрібні мережі, роздрібні центри продажів.

forklift

Доставка

Доставка по Україні. Філіали в Миколаївській, Запорізькій, Донецькій областях.

Купити Рулон оцинкований

Популярні категорії металопрокату

Рулони оцинковані застосування

Серед наших клієнтів і партнерів, оцинкована сталь в рулонах користується підвищеним попитом, адже застосування оцинкованих рулонів досить широке: будівництво та ремонт металоконструкцій, покрівля, паркани, огорожі. Також оцинковані рулони широко застосовуються в автомобільній, суднобудівній та машинобудівній галузях. Виготовлення елементів вентиляції для комерційних, торгових, офісних і житлових приміщень, а також на гірничодобувних підприємствах. Компанія САВВАТС виробляє сталь в рулонах самостійно, а також є перевіреним і великим постачальником оцинкованого листа в рулоні.


Оцинкований рулон ціна в Києві

Вартість, ціни, прайс-листи на оцинковані рулони часто змінюються в залежності від багатьох факторів, зокрема від вартості сировини, курсу валюти, умов доставки, обсягів поставок оцинкованого рулону і.т.д. Наша компанія, як виробник і великий постачальник оцинкованої сталі в рулонах гарантує для наших клієнтів і партнерів кращі ціни на ринку, при цьому дотримуючись високих стандартів якості. Вся сталь, яка використовується нами для виробництва оцинкованих рулонів - відповідає високим критеріям якості і проходить обов'язкову сертифікацію.