Рулон оцинкований

Рулон оцинкований

Рулон оцинкований

Рулон оцинкований

Фахівці, тим чи іншим чином пов'язані з будівельною сферою, часто використовують в своїй роботі сталь в рулонах. Цей вид матеріалу став дуже популярним через тривалий термін служби і повну відсутність незручностей при його обробці.

Що ми можемо вам запропонувати?

Варіанти використовуваних типів, а саме:

РУЛОН
ОцинкованийЗ полімерним покриттям RAL (глянець, мат), PRINTECHГарячекатаний (3пс5; 09г2с)Гарячекатанийй травленийХолоднокатаний (08кп; 3пс)
Рулон оцинкований Рулон оцинкований Рулон оцинкований Рулон оцинкований Рулон оцинкований
Товщина: 0,4 – 3,0мм Товщина: 0,4 – 0,5мм Товщина: 1,5 – 6,0мм Товщина: 1,5 – 6,0мм
Товщина: 0,5 – 2,0мм
Розмір: 1250мм розмір: 1250мм розмір: 1250мм розмір: 1250мм  розмір: 1250мм 

Рулон зі сталі - кращий вид матеріалу для виготовлення різної продукції. Що можна робити з сталевого рулону?

ШТРИПС
ОцинкованийЗ полімерним покриттям  RALЗ полімерним покриттям RAL (в плівці)Гарячекатаний (3пс5; 09г2с)Холоднокатаний (08кп; 3пс)
Рулон оцинкований Рулон оцинкований Рулон оцинкований Рулон оцинкований Рулон оцинкований
Товщина: 0,4 – 3,0мм Товщина: 0,4 – 0,5мм Товщина: 0,4 – 0,5мм Товщина: 1,5 – 6,0мм Товщина: 0,5 – 2,0мм
Ширина min 30мм Ширина min 30мм Ширина min 30мм Ширина min 30мм Ширина min 30мм
ЛИСТ
ОцинкованийЗ полімерним покриттям RAL (мат, глянець), PRINTEK в плівціГарячекатаний (3пс5; 09г2с) Холоднокатаний (08кп; 3пс)
Рулон оцинкований Рулон оцинкований Рулон оцинкований Рулон оцинкований
Товщина: 0,4 – 3,0мм Товщина: 0,4 – 0,5мм Товщина: 1,5 – 6,0мм Товщина: 0,5 – 2,0мм
В розмір замовника В розмір замовника В розмір замовника В розмір замовника
УПАКОВОЧНА СТРІЧКАСМУГА
Оцинкована 20мм Ширина 30-200мм
Рулон оцинкований Рулон оцинкований
Товщина: 0,45мм; 0,6мм Товщина: 2,0 – 5,0мм
37 кг/бухта L 6-9 метрів
 • Рулон оцинкований. Товщина - від 0,4 до 3 мм. Ціна від 26 тисяч гривень за тонну. Можливі марки сталі - 08пс, DX51D, DX54D, S280GD, S300GD, S380GD. Виробники Словаччина, Туреччина, Італія, Україна, Росія. Варіанти виготовлення можливої продукції - штрипс оцинкований, лист оцинкований в розмір, стрічка для упаковки, смуга, профнастил.

Рулон оцинкований в Києві поставляють одні з найбільших компаній в світі, а саме: «Метінвест», «НЛМК», «Северсталь», «ММК» і «Арселор», Us.Steel Kosice. Для кожного клієнта ми завжди зможемо поставити всю необхідну продукцію як з нашої бази, так і організувати безпосередньо поставку оцинкованих рулонів з заводів-виробників. Лист з холодною прокаткою є сировиною для виробництва оцинкованої рулонної сталі. На цей лист пізніше наноситься цинковий шар. 

Продаж спеціального оцинкованого листа в рулонах.

Світові ринки, які пропонують матеріали чорної металургії, вже давно закріпили на вищих позиціях метал з покриттям цинком. Подібний процес оцинковки металу захищає матеріал від різних пошкоджень, тим самим істотно продовжуючи набагато більше термін його служби. Йому не завадять навіть такі шкідливі фактори як: ультрафіолетові промені, опади та інші погані погодні умови, а також агресивні механічні дії.

Рулон з покриттям з цинку без проблем піддається зберіганню в будь-який час року на різних за типом майданчиках. Істотно низька ціна цього виду металевого матеріалу робить його дуже затребуваним як в Україні, так і в інших країнах Європи.

Як і де можна застосовувати оцинковану сталь?

Оцинкована сталь досить широко застосовується в різноманітних сферах діяльності. Так, наприклад, найголовніші напрямки будівництва взаємопов'язані на пряму із застосуванням самої оцинковки, а саме:

 • Профнастил. Він може служити як покрівельним залізом, так і огорожею, яке перекриває різні небезпечні місця під час забудови промислового об'єкта.

 • Великі споруди і фальцева покрівля. Такий вид особливо зручний для тих, кому сучасне обладнання необхідно для розкочування фальца безпосередньо на самому об'єкті, підганяючи його під точні розміри замовника.

 • Рулон зі спеціальним полімерним покриттям RAL (глянець або мат), PRINTECH. Товщина - від 0.4 до 0.7 мм. Ціна від 30 тисяч гривень за тонну. Товщина цинкового покриття - 140 гр / м.кв. Товщина лакофарбового покриття - 25 мк.м. Варіанти виробленої продукції - штрипс з полімерним покриттям RAL, лист з полімерним покриттям RAL, профнастил з полімерним покриттям RAL, елементи для покрівлі.

 • Рулон гарячекатаний 3пс5 або 09Г2С. Товщина від 1.5 до 6 мм. Ціна від 21 тисяч гривень за тонну. Марка сталі 3ПС5, 09Г2С. Варіанти можливої продукції - штрипс гарячекатаний, лист гарячекатаний в розмір, гнуті профілі різних розміров, труби.

 • Рулон гарячекатаний труєний. Товщина така ж, як і у гарячекатаного рулону, а саме: від 1.5 і до 6 мм. Ціна від 22 тисяч грн за тонну. Марка стали - S235JR. Виробником - Запоріжсталь (Україна), Северсталь (Росія).

 • Холоднокатаний рулон - 08кп і 3пс. Товщина від 0.5 і до 2 мм. Ціна - від 23 тисяч гривень за тонну. Марка стали - 08пс / КП. Види продукції, що виробляється - штрипс холоднокатаний, лист холоднокатаний.

Ширина всіх типів рулонів 1000 – 1250 мм.

ПЕРЕВАГИ КУПІВЛІ ХОЛОДНОКАТАНОЇ, гарячекатаної, ПОЛІМЕРНОЇ, ОЦИНКОВАНОЇ СТАЛІ У НАС І ЧИМ МИ КРАЩЕ ІНШИХ:

 • У нашому асортименті знаходиться найбільш якісний металопрокат від найвідоміших виробників України, Росії та Європи.

 • Фірми, які виготовляють даний матеріал, сертифікують абсолютно весь метал.

 • На нашому складі завжди можна знайти холоднокатаний, гарячекатаний, полімерний, оцинкований рулон будь-якої товщини і самих різних видів.

 • Вся продукція зберігається на критому складі, що виключає можливість негативного впливу атмосферних опадів на неї.

 • Наші менеджери з логістики швидко спланують доставку необхідних вам матеріалів. Вам залишиться лише почекати нашу машину з вашим замовленням, яка прибуде точно в зазначений термін і місце.

 • Крім продажу різних видів рулонів, ми також займаємося їх переробкою.

Зверніть в першу чергу увагу на те, що купивши лист в рулоні у нас, ви завжди гарантовано отримаєте тільки найякіснішу продукцію за адекватною ціною!

Наши Переваги

25 років

На ринку України виробництва і оптових продажів металопрокату.

Надійність

Вся продукція сертифікована і відповідає всім стандартам якості.

Партнерство

Гарантія кращої ціни від виробника для оптових покупців.

Доставка

Доставка по Україні. Філії в Миколаївській, Запорізькій, Херсонській областях.

Нам довіряють

Нас вибирають будівельні компанії, роздрібні мережі, роздрібні центри продажів.


Наші послуги

Є питання? Звертайтеся до наших менеджерів