Арматура

single product

Арматура в Києві - опт і роздріб.

Арматура включає комбінацію елементів, з'єднаних між собою і інтегрованих в бетон (куди вставлені безпосередньо металеві стрижні) в конструкціях на основі залізобетону. Арматура витримує велике навантаження,  виступає, як "зміцнювач" бетону в стислій зоні (зокрема, в колонах). Цю технологію активно застосовують в будівництві.

Арматура в будівницвті забезпечує відмінні результати. А самі елементи сталі можуть бути жорсткими (зокрема, куточок, швелер, двутавр прокатний) або гнучкими (наприклад, зварні або в'язані сітки / каркаси, а також поодинокі стрижні періодичного / гладкого профілю). Арматурні стержні можуть проводитися на основі склопластику, сталі, а також інших матеріалів.

Застосування арматури

Арматуру застосовують при зведенні залізобетонних конструкцій з метою армувати (зміцнити) бетон в стислих зонах. Найчастіше такий метод використовується для рівномірного розподілу розтягуючих зусиль всередині залізобетонної конструкції. Арматура використовується в якості зміцнюючого матеріалу вдається значно підвищити міцність споруди. Арматура - це круглі стрижні без рифлення з гладкою поверхнею, що поліпшує зчеплення між бетоном і металом.

Високоякісна арматура в Києві від виробника:

  • Горячекатана кругла арматура, а самі елементи сталі можуть бути жорсткими (зокрема, куточок, швелер, двутавр прокатний) або гнучкими (наприклад, зварні або в'язані сітки / каркаси, а також поодинокі стрижні періодичного / гладкого профілю). Арматурні стержні можуть проводитися на основі склопластику, стали, а також інших матеріалів.

  • Арматура періодичного профілю. Зазвичай використовуються стрижні з рівномірно розміщеними на металевій поверхні поперечними "рифлями" (виступами). Рифлення розташовується під деяким кутом по відношенню до поздовжньої осі стержня, за рахунок чого поліпшується зв'язка з бетоном.

  • Гладка арматура - це круглі стрижні без рифлення з гладкою поверхнею, що поліпшує зчеплення між бетоном і металом.

Для виробництва арматури для залізобетонних виробів використовуються спеціалізовані механізовані цехи і майстерні. 

ТОВ "СавВАТС" пропонує арматуру від виробника в Києві з доставкою по всій Україні.

Номер профілю (номінальний діаметр стрижня), ммМаса 1 м профілю, кгКількість метрів в 1 т.Площа поперечного перерізу, см2 
6 0.222 4504.5 0.283 Купити arrow
8 0.3995 2531.65 0.503 Купити arrow
10 0.617 1620.75 0.785 Купити arrow
12 0.888 1126.13 1.131 Купити arrow
14 1.21 826.45 1.54 Купити arrow
16 1.58 632.91 2.01 Купити arrow
18 2 500 2.54 Купити arrow
20 2.47 404.86 3.14 Купити arrow

ТОВ "СавВАТС" пропонує продукцію не тільки по м.Києву, але і в інші області України. У нас ви можете купити арматуру у Львові, Києві, Вінниці, Харкові, Житомирі, Рівному, Одесі і.т.д.

Клас арматурної сталіМарка сталі
Ат400С Ст3сп, Ст3пс
Ат500С Ст5сп, Ст5пс

Автор: Юрій Павловський


Наші переваги

25 років

На ринку України виробництва і оптових продажів металопрокату.

Надійність

Вся продукція сертифікована і відповідає всім стандартам якості.

Партнерство

Гарантія кращої ціни від виробника для оптових покупців.

Доставка

Доставка по Україні. Філії в Миколаївській, Запорізькій, Херсонській областях.

Нам довіряють

Нас вибирають будівельні компанії, роздрібні мережі, роздрібні центри продажів.


Наші послуги

Є питання? Звертайтеся до наших менеджерів