Гнутий профіль

Гнутий профіль: виробництво і продаж

Виробництво і продаж всіх видів гнутого профілю. Наша компанія - лідер в сфері продажу та виробництва різних видів гнутого профілю. 

Сервісний металоцентр ТОВ «СавВАТС», сертифікований по ISO 9001-2007 і має мережу філій, є одним з перших підприємств в Україні, які почали розвивати власне виробництво металевих профілів і поздовжньо-поперечного різання рулонного металу. За час роботи «СавВАТС» увійшов до списку лідерів провідних українських виробників сталевих стінових покрівельних покриттів, полегшених несучих профілів, секцій дорожнього огородження, штрипса.

 

Будемо раді запропонувати Вам економічні полегшені холоднокатані профілі власного виробництва з різних марок сталей: вуглецевої сталі звичайної якості (С235-С275 ГОСТ 27772-88), конструкційної якісної (08кп ГОСТ 1050-88) а також з легованої конструкційної сталі (С325-345 ГОСТ 27772 -88), з товщиною стінки від 2 до 6 мм, широкого діапазону розмірів: швелер від №3 до №30 (ГОСТ 8278-83), рівнополичного (ГОСТ 8509-93) і з різними полками куточків (ГОСТ 8510-86) від 25 до 150мм, які здатні значно знизити вагу конструкції і тиск на фундамент при стр оітельстве будівель і споруд, що дозволяють економити до 30% коштів у порівнянні з заводським катання прокатом.

 

Профілі сталеві гнуті ми виготовляємо в найкоротші терміни в потрібний розмір довжиною від 2 до 12 м, що дозволяє виключити відходи і витрати на порізку, а за домовленістю - довжиною понад 12 м, що дає Вам економію і підвищує оборотність коштів.

 

Весь реалізований нами метал проходить ретельний контроль, що дає Вам можливість уникнути багатьох факторів ризику. На кожну партію виробленої продукції надається сертифікат якості. Можливо виготовлення гнутих профілів за кресленнями замовника.

Для оптовиків і великих компаній на нашому підприємстві завжди існують спеціальні пропозиції, які включають в себе додаткові знижки і доставку власним автотранспортом.

В даному напрямку ми вже працюємо з такими великими організаціями, як «УГМК», «Леман», «Майстер-Профі», «Житомирський завод огороджувальних конструкцій», завод «Металіст», «Днепрокран», «Сучасні технології будівництва» та ін.

расчитать заказ

рассчитать заказ