Пн – Пт: 8:30-17:30 Вих.: Сб - Нд
(044)201-61-11 Металопрокат
envelopesale@savvats.com.ua

Гнутий профіль

Гнутий профіль: виробництво і продаж

Виробництво і продаж всіх видів гнутого профілю. Наша компанія - лідер в сфері продажу та виробництва різних видів гнутого профілю. 

Подробнее
Гнутий швелер

Гнутий швелер

Швелери гнуті рівнополочні ГОСТ 8278-83 виготовлення під замовлення. Товщина стінки від 2 до 6 мм. Довжина від 2 до 12 м. ✔ Найкоротші терміни виробництва. ✔Економія до 30%

Кут металевий гнутий

Кут металевий гнутий

Куточки металеві гнуті рівнополочні і полками ГОСТ 19771-93 і ГОСТ 19772-93 - виготовлення під замовлення від 2 до 12м - найкоротші терміни виробництва - економія до 30%

С-подібний профіль

С-подібний профіль

Виробництво і продаж всіх видів C-подібного профілю. С профіль рівнополичний. Аналог ГОСТ 8282-83. Також можемо виготовити профіль за індивідуальними розмірами.

Смуга різана

Смуга різана

Пропонований компанією прокат сталевий квадратний гарячекатаний виробляємо згідно ГОСТ. Ми виробляємо прокат зі стороною квадрата від 10 до 30 мм.

Перильний профіль

Перильний профіль

Сталевий гнутий профіль поручня для перил власного виробництва. Перильних сталевий профіль для зовнішніх і внутрішніх перил, огорож терас, балконів.

Рассчитайте стоимость вашего заказа

Опишіть своє замовлення

чому ми ?

28

Нам 30 років

На ринку України
виробництва і оптових продажів металопрокату.

shield

Надійність

Вся продукція сертифікована і відповідає всім стандартам якості.

partners

Партнерство

Гарантія кращої ціни від виробника для оптових покупців.

like

Нам довіряють

Нас обирають будівельні компанії, роздрібні мережі, роздрібні центри продажів.

forklift

Доставка

Доставка по Україні. Філіали в Миколаївській, Запорізькій, Донецькій областях.

Сервісний металоцентр ТОВ «СавВАТС», сертифікований по ISO 9001-2007 і має мережу філій, є одним з перших підприємств в Україні, які почали розвивати власне виробництво металевих профілів і поздовжньо-поперечного різання рулонного металу. За час роботи «СавВАТС» увійшов до списку лідерів провідних українських виробників сталевих стінових покрівельних покриттів, полегшених несучих профілів, секцій дорожнього огородження, штрипса.

 

Будемо раді запропонувати Вам економічні полегшені холоднокатані профілі власного виробництва з різних марок сталей: вуглецевої сталі звичайної якості (С235-С275 ГОСТ 27772-88), конструкційної якісної (08кп ГОСТ 1050-88) а також з легованої конструкційної сталі (С325-345 ГОСТ 27772 -88), з товщиною стінки від 2 до 6 мм, широкого діапазону розмірів: швелер від №3 до №30 (ГОСТ 8278-83), рівнополичного (ГОСТ 8509-93) і з різними полками куточків (ГОСТ 8510-86) від 25 до 150мм, які здатні значно знизити вагу конструкції і тиск на фундамент при стр оітельстве будівель і споруд, що дозволяють економити до 30% коштів у порівнянні з заводським катання прокатом.

 

Профілі сталеві гнуті ми виготовляємо в найкоротші терміни в потрібний розмір довжиною від 2 до 12 м, що дозволяє виключити відходи і витрати на порізку, а за домовленістю - довжиною понад 12 м, що дає Вам економію і підвищує оборотність коштів.

 

Весь реалізований нами метал проходить ретельний контроль, що дає Вам можливість уникнути багатьох факторів ризику. На кожну партію виробленої продукції надається сертифікат якості. Можливо виготовлення гнутих профілів за кресленнями замовника.

Для оптовиків і великих компаній на нашому підприємстві завжди існують спеціальні пропозиції, які включають в себе додаткові знижки і доставку власним автотранспортом.

В даному напрямку ми вже працюємо з такими великими організаціями, як «УГМК», «Леман», «Майстер-Профі», «Житомирський завод огороджувальних конструкцій», завод «Металіст», «Днепрокран», «Сучасні технології будівництва» та ін.