Дорожнє огородження

Металеві дорожні огородженя від виробника.

ТОВ "СавВАТС" пропонує дорожні огорожі металеві бар'єрного типу власного виробництва: 11ДО (дорожні односторонні) і 11ДД (дорожні двосторонні), а також 11МО (мостові односторонні) і 11МД (мостові двосторонні) згідно ГОСТ 26804-86. Дану продукцію виробляємо не тільки зі спеціалізованим (грунтувати або оцинкованим) антикорозійним покриттям, а й при необхідності - без нього. Тут ви можете купити огородження для мостів, шоссе, автомобільних доріг, переходів.

Для підвищеної безпеки при русі автотранспорту вздовж сучасних автомагістралей розміщують металеві дорожні огорожі бар'єрного типу.

Бар'єрну огорожу (також зустрічаються назви криволінійний брус, колесовідбійник) є конструкція, призначена для запобігання виходу автотранспортного засобу за периметр узбіччя або моста, а також для заборони переміщення через розділову смугу. Матеріалом для бар'єрних огороджень зазвичай служать залізобетон, метал або пластик.

Виробництво дорожніх огороджень

Наша компанія виробляє дорожні огорожі на сучасному обладнанні. Вся продукція, яку випускає компанія "СавВАТС", відповідає Євростандартам. З огляду на потребу замовників, у нас також освоєно виробництво стійок дорожнього огородження на основі профілю "Сигма", в тому числі і секцій дорожнього огородження профілів "А" і "В", а також інших елементів.

У комплектацію таких огороджень можуть входити додаткові елементи. Зокрема, перильні огорожі, нестандартні кінцеві елементи, перехідні елементи секцій дорожнього огородження та ін. Ми готові запропонувати не тільки конструкції стандартного типу, а й "під замовлення" - згідно доданих креслень.

Весь матеріал (метал), пропонований нашою компанією, ретельно контролюється, завдяки чому виключатися багато факторів ризику. З кожною партією продукції наше підприємство надає сертифікат якості.

Продукція ТОВ "СавВАТС" використовується на наступних об'єктах:

 ᐉ дорожнє огородження на Столичному шосе,
 ᐉ мостовий перехід на Московській площі
 ᐉ Подільський мостовий перехід на набережній,
 ᐉ автодорога Київ-Чоп,
 ᐉ автодорога Харків-Сімферополь,
 ᐉ автодорога Одеса-Херсон-Мелітополь

Наша організація також виграла тендер і поставила в Латвію понад 500 т перильного і мостового огородження у відповідність до Європейських стандартів.

Для оптових покупців і великих підприємств у нас розроблена приваблива цінова політика. Наша компанія завжди готова надати спеціальні пропозиції, які включають в себе додаткові знижки, а також доставку продукції власним автотранспортом.

расчитать заказ

рассчитать заказ