Каталог продукції

Каталог металопрокату

Наша компанія - це надійний постачальник металопрокату для будівництва, промисловості, ремонту і роздрібних торгових точок. У нашому асортименті ви зможете знайти і підібрати потрібний металопрокат, оформити замовлення і доставку металу по Україні. З кожним роком ми розширюємо свій перелік металопрокату, так в 2019-2020 роках наша компанія наростила виробництво гнутого профілю, профнастилу, арматури, металевих труб, завдяки чому всі види металевої продукції завжди в наявності. Купити металопрокат від постачальника і без посередників - можливо, завдяки нашій компанії. 

Постачальник металопрокату в Києві.


Наша компанія надійний постачальник металопрокату для вашого бізнесу, виробництва або роздрібної мережі. Ми прямий постачальник і виробник металопрокату в Україні вже більше 25-ти років: оптовий і роздрібний продаж металопрокату в Україні. Вся продукція відповідає всім міжнародним та державним стандартам якості, своя система логістики і доставка продукції з металу по всій країні. Менеджери нашого відділу продажів допоможуть вибрати потрібну продукцію і отримати кваліфіковану консультацію щодо придбання металопрокату в Києві на базі САВВАТС Україна. Наші філії з продажу металопрокату і виробів з металу: Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв.

У нашому каталозі металопрокату ви можете купити трубу профільну, листовий метал, профнастил, арматуру, куточки, швелер та ще понад 100 найменувань металопрокату. У нас ви також можете оформити доставку всіх видів металопрокату і обробку металу: різання металу, вальцювання, зварювання металу, плазмова і поздовжньо-поперечна різка металу. Ми доставляємо металопрокат в усі міста України: Харків, Одеса, Черкаси, Житомир, Рівне, Вінниця, Львів, Хмельницький, Херсон, Черкаси, Кіровоград, а також здійснюємо доставку металопрокату по Київському регіону: Ірпінь, Бровари, Біла Церква, Боярка, Козин, Васильків, Бориспіль, Українка.

расчитать заказ

рассчитать заказ