Пн – Пт: 8:30-17:30 Вих.: Сб - Нд
(044)201-61-11 Металопрокат
envelopesale@savvats.com.ua
Главная >Каталог продукції >Рулон, штрипс >Оцинкований лист сталевий

Оцинкований лист сталевий

Оцинкований лист сталевий

Продаж оцинкованого листа сталевого оптом і в роздріб від постачальника СавВАТС. Доставка по Україні. Всі види оцинкованого листа для будівництва та ремонту. Купити оцинкований лист сталевий від виробника і постачальника САВВАТС в Києві. Повний сортамент якісного оцинкованого листа: оцинкований лист 0,4мм-3 мм., З полімерним покриттям RAL, Printek, гарячекатаний лист оцинкований, холоднокатаний. Постійна наявність листа оцинкованого в будь-яких кількостях на базі в Києві і регіональних складах компанії САВВАТС.

Оформити замовлення або уточнити вартість на сортамент і купити в Києві профільні труби можна, зателефонувавши за тел.

(095) 201 61 11, (063) 201 61 11 ,(097) 201 61 11.

Купити

ᐉ Купити оцинкований лист в Києві

На базі металопрокату САВВАТС ви завжди можете купити оцинкований лист високої якості за доступними цінами виробника. Ми вже більше 25-ти років займаємося виробництвом і продажем оцинкованих листів в Києві і Україні. Власні виробничі потужності, поставки якісної сировини - дозволяють нам запропонувати кращі ціни на оцінковнние лист в Києві, Одесі, Харкові, Маріуполі, Миколаєві, Мелітополі. На нашому сайті металобази ви завжди можете отримати актуальні ціни на оцинкований лист Київ і Україна, оформити замовлення, доставку листа, а також купити оцинкований лист онлайн. Для цього достатньо залишити заявку на сайті або зателефонувати до відділу продажів металопрокату САВВАТС.

Оцинкований лист сталевий

Компанія САВВАТС пропонує лист (в розмір замовника):

 • оцинкований (0,4-3,0 мм);

 • з полімерним покриттям RAL (матовий, глянцевий), PRINTEK в плівці (0,4-0,7 мм);

 • гарячекатаний (09г2с, 3пс5) (1,5-6,0 мм);

 • холоднокатаний (3пс, 08кп) (0,5-2,0 мм).

Оцинкований лист сталевий

Ми виготовляємо лист оцинкований сталевий в відповідність до ГОСТу 14918-80 (сортамент оцинкованої сталі відповідає ГОСТ 19904-74).

Ми виробляємо лист оцинкований (ширина 710-1800 мм і товщина 0,5-3,0 мм включно) на базі вуглецевої холоднокатаної рулонної сталі з якістю поверхні ГОСТ16523-89.

Лист оцинкований (ціна приведена нижче) виходить за рахунок холодного або гарячого прокату високовуглецевого / низьколегованої рулонної стали на спеціальних верстатах відповідно до Держстандарту 14918-80. Марки стали, використовувані для листового прокату: Ст0, Ст1, Ст2, Ст3 08кп, 08пс, 10кп.

Ми пропонуємо купити оцинкований лист (товщина 0,43) за ціною від 75 грн. за м. кв.

Лист оцінкований, листовий прокат - класифікація по групах:

Оцинкований лист сталевий
 • ХП (під холодне профілювання);

 • ХШ (под холодне штампування);

 • ОН (загального призначення);

 • ПК (під фарбування).

Листовий прокат може мати:

 • Н (нормальну витяжку);

 • Г (глибоку витяжку);

 • ВГ (дуже глибоку витяжку).

Оцинкований лист сталевий

Різновиди листа оцинкованого

Листовий прокат можна покрити антикорозійним захисним цинковим покриттям, а для поліпшення захисних властивостей і формування більш естетичного вигляду ми наносимо на прокат полімерне покриття.

Оцинкований лист сталевий

Оцинкований листовий прокат може бути з різною різнотовщинністю цинкового покриття: нормальної (НР) або зменшеної (УР); може мати візерунок кристалізації (КР) і не мати такого візерунка (МТ).

Листовий прокат - основні переваги

Оцинкований листовий прокат надійно протидіє корозії металу плюс гарантується довговічність і надійність всіляких будівельних конструкцій і металевих виробів.

Лист оцинкований з полімерним покриттям

2. Лист з полімерним покриттям RAL (матовий, глянцевий), PRINTEK в плівці

Лист з полімерним покриттям є холоднокатаний сталевий рулон, на якому нанесено полімерне і цинкове покриття. Виробничий процес оцинкованих листів з полімерним покриттям стартує з холодного прокату сталі через верстат. Після того, як сталеві листи підготовлені, ми з двох сторін покриваємо їх захисним цинковим шаром. Цинкове покриття протидіє утворенню іржі на поверхні листа, захищаючи лист від пошкодження. В ході пасерування зверху цинкового покриття додатково наносимо ще один антикорозійний шар. Тепер лист оцинкований можна фарбувати за допомогою полімерних барвників. Для рівномірного розміщення і тривалого "кріплення" фарби на поверхні металу ми грунтуємо поверхню за допомогою спеціального складу. Полімерний барвник (у формі порошку) наносимо за допомогою спеціального розпилювача. Після цього оцинкований лист з полімерним покриттям захищається від подряпин і відколів за допомогою лаку.

Оцинкований лист сталевий

Схематична структура листа:

 • 1 - стальний лист

 • 2 - цинкове покриття

 • 3 - антикорозійне покриття

 • 4 - грунтовка

 • 5 - покриття полімерне

 • 6 - захисний лак

Ми можемо нанести полімерне покриття з одного боку оцинкованого листа, але іноді замовники вимагають двостороннє фарбування листів при їх товщині до 0,5 мм. Двостороннє пофарбовані оцинковані листи застосовуються у виробництві профнастилу для заборів (С8, С10, С20, С21). А широта застосування оцинкованих листів і високий попит споживачів визначається широким асортиментом колірної гами полімерних покриттів (згідно з таблицею RAL). Причому при штампуванні, витяжці або фальцюванню пошкодження (тріщини або відколювання) полімерного покриття не відбувається.

Застосування листа з полімерним покриттям

Лист з полімерним покриттям використовується в якості сировини при виробництві металочерепиці, сайдингу, профнастилу, сендвіч-панелей, систем зливу і ін., А також в будівництві в якості готового будівельного матеріалу для забору, покрівлі, стін або внутрішньої обробки будівлі.

Переваги оцинкованого листа на основі полімерного покриття

Оцинкований лист сталевий

Ми продаємо лист оцинкований з полімерним покриттям як в рулонах, так і нарізаємо за індивідуальними запитами замовників. Транспортуються листи оцинковані досить легко і в короткі терміни, причому спеціальні навички і монтажні інструменти тут не потрібні. Щоб купити оцинкований лист з полімерним покриттям за доступною ціною, вам достатньо зателефонувати до наших менеджерів. Завдяки барвистості і захисними властивостями полімерного покриття це - оптимальний варіант дизайнерського оформлення для безлічі об'єктів, які повинні виглядати як нові протягом тривалого часу.

У нас можна купити лист з полімерним покриттям (товщина 0,43) за ціною від 103,9 грн. за м. кв.

Устаткування для поперечного різання металу

порізка металу на листи поперечна
(Х-ки технологічного процесу)
Параметр Значення
Рулон максимальна маса до , т 15 т
Рулон максимальної ширини, мм 1500 мм
Метал товщиною, мм 0,40…5,0 мм
Мін. довжина випуску листа (автоматичний режим) 500 мм
Макс. довжина випуску листа (автоматичний режим) 10000 мм
Сталь - марка 3ПС, 3СП, 08КП, 08СП, DX51D, S250, S280, S320
Рулонна сталь покриття Zn, Zn+Polyester, Zn+MatPolyester, Zn+Printech, AlZn, черный прокат

Гарантуємо якісне поперечне різання металу завдяки гільйотині. Одержуваний зріз акуратний і дуже точний, без зім'ятої кромки. На лінії різання металу, в залежності від товщини матеріалу, можна встановити звичайні прийомні столи, конвеєри стрічкові або інші види транспортних систем.

Наші Переваги

чому ми ?

28

Нам 30 років

На ринку України
виробництва і оптових продажів металопрокату.

shield

Надійність

Вся продукція сертифікована і відповідає всім стандартам якості.

partners

Партнерство

Гарантія кращої ціни від виробника для оптових покупців.

like

Нам довіряють

Нас обирають будівельні компанії, роздрібні мережі, роздрібні центри продажів.

forklift

Доставка

Доставка по Україні. Філіали в Миколаївській, Запорізькій, Донецькій областях.

Купити Оцинкований лист сталевий

Популярні категорії металопрокату

Оцинкований лист каталог САВВАТС

Наша компанія виробляє оцинкований лист вже більше 20-ти років. За цей час ми зарекомендували себе, як надійний продавець, виробник і постачальник всіх типів оцинкованого листа. На сьогоднішній день в нашому сортаменті листа оцинкованого: стандартний оцинкований лист товщиною 0,4 мм. до 3 мм., лист оцинкований матовий, лист оцинкований глянсовий, з полімерним покриттям RAL, Printek в плівці 0,4-0,7), гарячекатаний оцинкований лист, холоднокатаний 3пс, 08кп. Весь каталог листа сталевого САВВАТС виробляється із сталі високої якості і на новому, сучасному обладнанні.


Продаж і застосування оцинкованого листа

Оцинкований сталевий лист - один з видів металопрокату, який покривається товстим шаром цинку для захисту від корозійного впливу. Також в побуті оцинкований лист сталевий називають оцинкованою листовою сталлю. Даний лист часто використовується при виготовленні покрівельних матеріалів, елементів вентиляції, для виробництва водостічних труб, огорож і.т.д. Властивості оцинкованого листа.
Важливо відзначити, що у оцинкованого листа є цілий ряд конкретних переваг, які дозволяють використовувати цей недорогий і надійний матеріал в будівництві і при монтажі металоконструкцій. Оцинкований лист відмінно піддається механічній обробці, а саме з ним легко проводити вальцювання, штампування, витяжку, різання, гнуття. Наші оцинковані листи відповідають всім технічним стандартам якості, стандарти оцинковки поширюються також на всю пропоновану нами рулонну сталь, листову холоднокатанну сталь, оцинковану сталь. Для того щоб купити оцинкований лист в Києві на базі металопрокату САВВАТС, Вам достатньо зателефонувати в наш відділ продажів або залишити заявку онлайн на сайті металобази, наші менеджери оперативно зв'яжуться з вами і запропонують кращі умови щодо постачання оцинкованого листа оптом і в роздріб в Києві і у всіх регіонах України.