Пн – Пт: 8:30-17:30 Вих.: Сб - Нд
(044)201-61-11 Металопрокат
envelopesale@savvats.com.ua
Главная >Каталог продукції >Рулон, штрипс >Стрічка сталева пакувальна

Стрічка сталева пакувальна

Стрічка сталева пакувальна

Тут можна купити стрічку пакувальну сталеву оцинковану власного виробництва - доступні розміри 20х0,45 і 20х0,6 + 0,63. Розглянуто основні переваги та цінова політика. стрічка може бути застосована для пакування вантажів в різних галузях промисловості.

Оформити замовлення або уточнити вартість на сортамент і купити в Києві профільні труби можна, зателефонувавши за тел.

(095) 201 61 11, (063) 201 61 11 ,(097) 201 61 11.

Купити

Стрічка сталева пакувальна

Стрічка пакувальна сталева оцинкована, вироблена ТОВ САВВАТС - найбільш надійний пакувальний матеріал,якому у багатьох сферах застосування складно підібрати заміну. Завдяки стійкості до зовнішніх впливів за допомогою різних гострих предметів сталева пакувальна стрічка за характеристиками істотно перевершує аналогічні параметри інших типів стрічок. Серед основних переваг стрічка пакувальна сталева оцинкована значно перевершує дріт в якості пакувального матеріалу завдяки тому, що після її використання не залишаються вм'ятини.

Стрічка сталева пакувальна

Ціна на стрічку сталеву

У нас можна купити оцинковану стальну стрічку за ціною:  

  • 20х0,45 - від 19 000 грн за тонну;

  • 20х0,6+0,63 - від 18 000 грн за тонну.

Стрічка пакувальна сталева оцинкована - область застосування

При обв'язці вантажів, що виконуються за допомогою металевої стрічки, використовують конструктивно нескладні і недорогі, але прості і надійні в застосуванні інструменти та обладнання. Для застосування сталевої пакувальної стрічки висока кваліфікація персоналу не потрібна. Істотною перевагою пакувальної металевої стрічки  в порівнянні з ПЕТ стрічкою - це застосування в будь-яких кліматичних умовах, на відміну від стрічки ПЕТ, використання якої при низьких температурах проблематично. В умовах холоду ефективність з'єднання ПЕТ-стрічки із застосуванням ручного інструменту невисока. Стрічка сталева пакувальна виробництва ТОВ САВВАТС позбавлена зазначеного недоліку - її можна використовувати в неопалюваних приміщеннях, на вулиці в холодну пору року і при наявності інших несприятливих умов експлуатації.

Стрічка сталева пакувальна
 

 

Переваги та недоліки стрічки

Якщо неможливо використовувати поліестерову або поліпропіленову пакувальні стрічки, застосовується металева стрічка. Наприклад, якщо у вантажу, що підлягає упаковці, гострі краї або висока температура, металева стрічка є безальтернативним рішенням. За допомогою сталевої пакувальної стрічки обв'язують важкі і надважкі вантажі для складування або для важких умов перевезення. Високоміцна пакувальна металева стрічка ідеальна для обв'язування скло пакетів, палет з папером та іншими матеріалами, а також металевих виробів (труб), злитків, заготовок, арматури, куточків, будматеріалів (в тому числі - цегла, камінь, покрівельні матеріали, піноблоки). Її використовують при упаковці деревини та пиломатеріалів, фанери, меблів і меблевих заготовок, плит ДВП і ДСП, з'єднання палет і котушок, ящиків. Сталева пакувальна стрічка надійно закріпить вантажі на платформах, в трюмах і ін. До речі, діючі стандарти регламентують перевезення деяких вантажів виключно з варіантом кріплення за допомогою сталевої стрічки.

 

Незважаючи на очевидні переваги даного пакувального матеріалу, металева стрічка має і мінуси. Так, в процесі транспортування вантажу мають місце поштовхи і тряска, через що сталева стрічка безповоротно деформується (подовжується) і міцність пакувального кріплення знижується. Міцна металева стрічка при сильному ударному навантаженні не здатна протистояти ударам і збільшується ймовірність розриву. Сталеві пакувальні стрічки характеризуються низькою стійкістю до вологості. При несприятливих умовах висока ймовірність появи корозії, і тоді іржава металева стрічка здатна зіпсувати товар. Використання оцинкованої металевої стрічки виробництва ТОВ САВВАТС виключає цей недолік. Крім того, при роботі зі стрічкою слід дотримуватися правил техніки безпеки через імовірність отримання травм при знятті сталевої стрічки з розпаковуваних вантажів.

Ми пропонуємо металеву оцинковану пакувальну стрічку з розмірами 20х0,45 і 20х0,6 + 0,63, використовувану при упаковці вантажів в будівництві, кольорової та чорної металургії, важкої промисловості та інших сферах. Адже такий пакувальний матеріал оптимально поєднує в собі невисоку ціну, прості вимоги до пакувальної техніки. Якщо виконується упаковка вантажів на експорт, то металева стрічка регламентується як обов'язковий елемент, прописаний в міжнародних стандартах, які регулюють експортні операції. Адже це забезпечує збереження вантажу, що перевозиться.

 

Особливості з'єднання стрічки пакувальної сталевої

Кінці металевої оцинкованої пакувальної стрічки з'єднують безгільзовим методом, використовуючи стрічкові отвори, або металеві пломби (скоби) за допомогою технології просічки. Для з'єднання металевої стрічки використовується ручний (механічний або пневматичний) інструмент або автоматичні пакувальні машини. За допомогою останніх ви зможете оперативно і якісно пакувати вантажі.

Стрічка сталева пакувальна

Штрипс (сталева пакувальна стрічка) - оптимальний варіант обв'язування транспортних пакетів з труб, піноблоків, арматури, цегли, пиломатеріалів, склопакетів, меблевих заготовок, а також використовується для зміцнення тари ящиків та ін. В основі металевої стрічки використовується низько вуглецева сталь, яка покривається спеціальним антикорозійним лаком і воском для забезпечення високої міцності обв'язки і збільшення часу експлуатації.

Наши Переваги

чому ми ?

28

Нам 30 років

На ринку України
виробництва і оптових продажів металопрокату.

shield

Надійність

Вся продукція сертифікована і відповідає всім стандартам якості.

partners

Партнерство

Гарантія кращої ціни від виробника для оптових покупців.

like

Нам довіряють

Нас обирають будівельні компанії, роздрібні мережі, роздрібні центри продажів.

forklift

Доставка

Доставка по Україні. Філіали в Миколаївській, Запорізькій, Донецькій областях.

Купити Стрічка сталева пакувальна

Популярні категорії металопрокату