Пн – Пт: 8:30-17:30 Вих.: Сб - Нд
(044)201-61-11 Металопрокат
envelopesale@savvats.com.ua

Арматура

Арматура

Купити будівельну арматуру в Києві з бази металопрокату САВВАТС. Власне виробництво, обробка, обрізка арматури, доставка. Арматура гарячого прокату і холодної деформації, гладка і рифлена. Пропонована компанією арматура продається в роздріб і оптом за доступними цінами: гарячекатана кругла арматура c періодичним і гладким профілями, рифлена арматура для будівництва. Продаж арматури оптом і в роздріб в Києві та Україні. Доставка. Великий опт і роздріб. У нас на сайті ви можете скачати прайс-лист на арматуру, оформити замовлення і купити арматуру онлайн.

Оформити замовлення або уточнити вартість на сортамент і купити в Києві профільні труби можна, зателефонувавши за тел.

(095) 201 61 11, (063) 201 61 11 ,(097) 201 61 11.

Купити

Арматура Київ

Купити якісну арматуру на базі виробництва металопрокату САВВАТС. Власне виробництво і поставки всіх видів арматури для будівництва, ремонту, багатоповерхового будівництва. Надійний підрядник з постачання арматури для вашого бізнесу. Доставка з/д транспортом і автотранспортом по Києву і Україні. Компанія САВВАТС пропонує купити арматуру в Києві за доступною ціною. У нашому сортаменті будівельної арматури представлений величезний вибір різної арматури, в залежності від ваших потреб, гладка і періодична, діаметр 6-20 мм., Періодична і гладка арматура, роздрібні і оптові поставки. Поставка арматури в стрижнях, прутках, мотках з доставкою по Києву, області та Україні.

single product

АРМАТУРА

Арматура в Києві - опт і роздріб.

Арматура включає комбінацію елементів, з'єднаних між собою і інтегрованих в бетон (куди вставлені безпосередньо металеві стрижні) в конструкціях на основі залізобетону. Арматура витримує велике навантаження,  виступає, як "зміцнювач" бетону в стислій зоні (зокрема, в колонах). Цю технологію активно застосовують в будівництві.

Арматура в будівницвті забезпечує відмінні результати. А самі елементи сталі можуть бути жорсткими (зокрема, куточок, швелер, двутавр прокатний) або гнучкими (наприклад, зварні або в'язані сітки / каркаси, а також поодинокі стрижні періодичного / гладкого профілю). Арматурні стержні можуть проводитися на основі склопластику, сталі, а також інших матеріалів.

Застосування арматури

Арматуру застосовують при зведенні залізобетонних конструкцій з метою армувати (зміцнити) бетон в стислих зонах. Найчастіше такий метод використовується для рівномірного розподілу розтягуючих зусиль всередині залізобетонної конструкції. Арматура використовується в якості зміцнюючого матеріалу вдається значно підвищити міцність споруди. Арматура - це круглі стрижні без рифлення з гладкою поверхнею, що поліпшує зчеплення між бетоном і металом.

Високоякісна арматура в Києві від виробника:

  • Горячекатана кругла арматура, а самі елементи сталі можуть бути жорсткими (зокрема, куточок, швелер, двутавр прокатний) або гнучкими (наприклад, зварні або в'язані сітки / каркаси, а також поодинокі стрижні періодичного / гладкого профілю). Арматурні стержні можуть проводитися на основі склопластику, стали, а також інших матеріалів.

  • Арматура періодичного профілю. Зазвичай використовуються стрижні з рівномірно розміщеними на металевій поверхні поперечними "рифлями" (виступами). Рифлення розташовується під деяким кутом по відношенню до поздовжньої осі стержня, за рахунок чого поліпшується зв'язка з бетоном.

  • Гладка арматура - це круглі стрижні без рифлення з гладкою поверхнею, що поліпшує зчеплення між бетоном і металом.

Для виробництва арматури для залізобетонних виробів використовуються спеціалізовані механізовані цехи і майстерні. 

ТОВ "СавВАТС" пропонує арматуру від виробника в Києві з доставкою по всій Україні.

Номер профілю (номінальний діаметр стрижня), мм Маса 1 м профілю, кг Кількість метрів в 1 т. Площа поперечного перерізу, см2  
6 0.222 4504.5 0.283 Купити arrow
8 0.3995 2531.65 0.503 Купити arrow
10 0.617 1620.75 0.785 Купити arrow
12 0.888 1126.13 1.131 Купити arrow
14 1.21 826.45 1.54 Купити arrow
16 1.58 632.91 2.01 Купити arrow
18 2 500 2.54 Купити arrow
20 2.47 404.86 3.14 Купити arrow

ТОВ "СавВАТС" пропонує продукцію не тільки по м.Києву, але і в інші області України. У нас ви можете купити арматуру у Львові, Києві, Вінниці, Харкові, Житомирі, Рівному, Одесі і.т.д.

Клас арматурної сталі Марка сталі
Ат400С Ст3сп, Ст3пс
Ат500С Ст5сп, Ст5пс

Автор: Юрій Павловський


Наші переваги

чому ми ?

28

Нам 30 років

На ринку України
виробництва і оптових продажів металопрокату.

shield

Надійність

Вся продукція сертифікована і відповідає всім стандартам якості.

partners

Партнерство

Гарантія кращої ціни від виробника для оптових покупців.

like

Нам довіряють

Нас обирають будівельні компанії, роздрібні мережі, роздрібні центри продажів.

forklift

Доставка

Доставка по Україні. Філіали в Миколаївській, Запорізькій, Донецькій областях.

Купити Арматура

Популярні категорії металопрокату

Арматура Київ оптом

На базі металопрокату САВВАТС ви можете замовити, купити арматуру оптом і в роздріб. Для постійних і нових клієнтів наша компанія готова надати найкращі умови поставки і ціни на будівельну арматуру. Наша компанія - це виробник металопрокату, завдяки чому ми пропонуємо дійсно конкурентні ціни та вигідні умови поставки чорного металопрокату, а саме будівельної арматури. У нас ви можете купити арматуру потрібного діаметру перетину. Вся будівельна арматура САВВАТС добре піддається зварюванню при складанні армуючих каркасів, добре з'єднується з допомогою хомутів і в'язального дроту. Високі експлуатаційні показники арматури в САВВАТС, а це значить що наша арматура максимально стійка до повздовжних і поперечних навантажень, корозії і.т.д.

Сфери застосування арматури

Арматура - широкозастосовуваний вид металопрокату. У сучасному будівництві використовується практично повсюдно від створення фундаменту, зміцнення дорожнього полотна, будівництва перекриттів, спорудження будівельних укріплень. Також будівельна арматура широко використовується при будівництві армуючих каркасів, при будівництві залізобетонних конструкцій. Застосування будівельної арматури дозволяє підвищити міцність перекриттів, стін, несучих основ. Дуже часто клієнти і партнери купують будівельну арматуру в САВВАТС для виробництва різноманітних зварних конструкцій: решіток, сіток, огорож, парканів, монолітних конструкцій, перегородок, зміцнення перекриттів і.т.д.

 

Арматура рифлена, гладка, гарячекатана.

Серед наших клієнтів велика кількість роздрібних мереж металопрокату, а також великі будівельні компанії, для яких швидкість поставок арматури, якість продукції, що поставляється і ціна будівельної арматури - все це вирішальні чинники для оформлення замовлення і вибору підрядника по поставкам арматури. Ми, як компанія, яка максимально орієнтована на клієнта, не можемо не враховувати будь-який з цих факторів, тому гарантуємо кращі умови на арматуру рифлену, гладку арматуру, гарячекатану будівельну арматуру в Києві і Україні. Ви можете купити арматуру оптом чи вроздріб на нашій базі металопрокату в Києві Видубичі Столичне Шосе або оформити замовлення онлайн і замовити доставку арматури прямо на ваш будівельний об'єкт в Києві, області або Україні. Завжди в наявності арматура на наших регіональних складах в Миколаєві, Мелітополі, Маріуполі.