Пн – Пт: 8:30-17:30 Вих.: Сб - Нд
(044)201-61-11 Металопрокат
envelopesale@savvats.com.ua

Смуга різана

Смуга різана

Смуга сталева купити в Києві і Україні. Ми виробник. Гарантія кращої ціни для нових і постійних клієнтів. Купити смугу сталеву САВВАТС Київ. Пропонований компанією прокат сталевий квадратний гарячекатаний виробляємо згідно ДСТУ.

Оформити замовлення або уточнити вартість на сортамент і купити в Києві профільні труби можна, зателефонувавши за тел.

(095) 201 61 11, (063) 201 61 11 ,(097) 201 61 11.

Купити

Смуга сталева гарячекатана

САВВАТС Метал - база виробництва широкого спектру металопрокату для металоконструкцій, будівництва, ремонту і роздрібних продажів. Ми виробляємо сталеву смугу гарячекатану всіх доступних і найпопулярніших типорозмірів з доставкою, самовивозом в Києві і по всій Україні. В процесі виробництва смуги сталевої (металевої) ми використовуємо тільки якісну, перевірену сталь, а вся відпущена продукція з цеху виробництва проходить ретельний контроль якості, що виключає випадки потрапляння до вас бракованої продукції. У нас ви можете довідатися про ціни на смугу сталеву різану, подивитися фото, задати питання менеджеру з продажу, а також відвідати наше виробництво за попередньою узгодженості. Наша меаллобаза - не посередник, а виробник, завдяки чому ми можемо запропонувати конкурентний сортамент смуги сталевої, вигідні ціни та високу якість.

 

Смуга різана

Пропонуємо Вам смугу різану із закругленою кромкою власного виробництва. Смугу різану ми виготовляємо з рулонної гарячекатаної сталі різних марок сталей: вуглецевої сталі звичайної якості (С235-С275 ГОСТ 27772-88), конструкційної якісної (08кп ГОСТ 1050-88) а також з легованої конструкційної сталі (С325-345 ГОСТ 27772-88) , з товщиною від 2 до 6 мм, широкого діапазону розмірів.

Смуга різана

У порівнянні із заводською гарячекатаної смугою, різана смуга нашого виробництва має більш точні розміри, що значно знижує вагу погонного метра і, відповідно, вага конструкції і тиск на фундамент. Ще однією перевагою смуги різаної є гладка поверхня, що забезпечує зниження витрат лакофарбового покриття.

Весь реалізований нами метал проходить ретельний контроль, що дає Вам можливість уникнути багатьох факторів ризику. На кожну партію виробленої продукції надається сертифікат якості.

Ширина, мм, b Товщина, мм, а Довжина, м
от 30 до 200 от 2 до 6 в розмір

Наші переваги

чому ми ?

28

Нам 30 років

На ринку України
виробництва і оптових продажів металопрокату.

shield

Надійність

Вся продукція сертифікована і відповідає всім стандартам якості.

partners

Партнерство

Гарантія кращої ціни від виробника для оптових покупців.

like

Нам довіряють

Нас обирають будівельні компанії, роздрібні мережі, роздрібні центри продажів.

forklift

Доставка

Доставка по Україні. Філіали в Миколаївській, Запорізькій, Донецькій областях.

Купити Смуга різана

Популярні категорії металопрокату

Купити смугу сталеву в Києві і Україні

Наша компанія представлена в усій Україні і в столиці. У Києві доступне самовивезення продукції, а також доставка по Києву і області, доставка в обласні центри України. На складах філій в Мелітополі, Маріуполі, Миколаєві - постійна наявність смуги сталевої широкого сортаменту. Уточнюйте наявність металевої смуги потрібного розміру на найближчій до вас базі САВВАТС Україна.